Mamutu 2.0.0.22 İndir

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 14 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Mamutu 2.0.0.22 İndir konusu Mamutu 2.0.0.22

  Boyut : 3.53 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Emsi Software


  Tanıtım:
  Mamutu, bir kötü niyetli yazılımları engelleme aracıdır. Yazılım kötü niyetli yazılımların davranışlarının kaydının bulunduğu bir veritabanına sahiptir. Bu veritabanı sayesinde sistem üzerindeki hareketlerin olası kötü niyetli yazılımlar tarafından yapıldığını tespit edebilmektedir. Gerçek zamanlı korumaya sahip olduğundan bilgisayarınızı her an koruma altında tutabilmeniz için size yardımcı olacaktır.

  Mamutu bir virüsten koruma yazılımı değildir! İşlevi virüsten koruma yazılımınıza yardımcı olmak ve bilgisayarınızı daha güvenli kılmaktır. Casus yazılımlara, truva atlarına, arka kapı araçlarına, root-kitlere, solucanlara ve daha birçok tür zararlıya karşı etkin koruma sağladığı söylenebilir.

  Mamutu sisteminizde etkin olarak çalışan tüm işlemleri denetim altında tutar. Bu işlemlerden güvensiz olanları engeller ve zararlı dosyaları karantina altına alır. Kullanımı oldukça basittir. Yazılımı kurduktan sonra üye kaydı yapıp, güncellemlerini yapmanız ve basit ayarlamalarını yapmanız yeterli olacaktır.

  Not : Yazılımı 30 gün boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Bu süre sonunda yazılımı kullanmaya devam edebilmeniz için 29.95 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.


  [​IMG]


  Mamutu 2.0.0.22
   

Bu Sayfayı Paylaş