Malzeme Stok Kontrol 1.0

'M-N' forumunda Siraç tarafından 29 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Malzeme Stok Kontrol 1.0 konusu Malzeme Stok Kontrol 1.0

Tanıtım:
    Üreticiden : Elektronikçi arkadaşların malzeme stoklarını çekmece no olarak tutmak için çok güzel program. Kolay arama opsiyonu mevcut. İsteğe göre uyarlanabilir..

Programın yapılış amacı elektronikçi arkadaşların malzemelerini sakladıkları çekmecelerindeki stokları bilgisayar ortamına aktarıp malzemeyi kullandıkları anda çok kısa bir sürede programdan bulup stoktan düşerek stoklarını takip etmektir. Kolay arama opsiyonu sayesinde ister stok no, ister adı özelliği, ister kategori istersenizde adet bazında arayıp kısa sürede bulabilirsiniz. Malzeme girişinden de ekle butonu ile yeni gelen malzemeyi stoğa çok kolay girebilirsiniz. Her türlü iş çevresine göre de programda uyarlama yapilabilir. Onun için programdaki yardım menüsünden üretici ile temasa geçebilirsiniz.

Sürüm : 1.0

Boyut : 11.7 Mb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : Hasan Gündoğdu

Malzeme Stok Kontrol 1.0

Yükleniyor...