Maltepe Üniversitesi Bilişim Kulübü'nün düzenlediği 7. Bilişim Günleri Nisan İle Mayıs Arasında

'Güvenlik Programları' forumunda ÜmiT KoTaN tarafından 24 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. Maltepe Üniversitesi Bilişim Kulübü'nün düzenlediği 7. Bilişim Günleri Nisan İle Mayıs Arasında konusu Maltepe Üniversitesi Bilişim Kulübü'nün düzenlediği 7. Bilişim Günleri başlıyor.

  T.C. Maltepe Üniversitesi Bilişim Kulübü'nün düzenlediği 7. Bilişim Günleri, birçok uluslararası firmadan gelen, alanında profosyonel kişilerden oluşan bir ekibin yer aldığı önemli bir etkinlik. Nisan ve Mayıs Arasında Bi Tarih de başlayacak olan etkinlik 3 gün boyunca devam edecek.
  Maltepe Üniversitesi 7. Bilişim Günleri'ni destekleyen kurum ve kuruluşların Sponsor Olmak İçin Stand Acılmaları Bekleniyor. Maltepe Üniversitesi Bilişim Kulübü'nün düzenlediği 7. Bilişim Günleri'ne herkes katılabilir. Ancak katılım için son tarih Bilişim Günleri'nin başlangıç tarihinin bir gün öncesi.
  7. Bilişim Günleri'nde tartışılacak konular ise şöyle: VS.NET 2009 ile Mobil Uygulamalar, Bilişimde Gelecek 10 Yıl, SilverLight, Web Geleceği: E-Ticaret, Önce test - Sonra Kod: Test Merkezli Yazılım Geliştirme, Ethical Hacking, Kişisel Gelişim, İş Zekası, Kurumsal Yazılım Mimarileri, Yazılım Geliştirme Süreçleri, Kurumiçi Web Siteleri ve SharePoint, Yazılımda Google ve Yazılımda Kariyer.
  Maltepe Üniversitesi'nin düzenlediği 7. Bilişim Günleri'yle ilgili daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak için
  TIKLAYIN.
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Maltepe Üniversitesi Bilişim Forum Tarih
Maltepe Üniversitesi Nerede Üniversiteler 15 Şubat 2011
Maltepe Üniversitesi Taban Puanları Ve Tavan Puanları Üniversiteler 11 Temmuz 2009
Maltepe Üniversitesi Hakkinda Bilgiler ve Resimleri Üniversiteler 27 Şubat 2009
İstanbul Maltepe Üniversitesi Üniversiteler 10 Ağustos 2008
Maltepe savaşı sebepleri ve sonuçları kısaca Tarihi Bilgiler 6 Ekim 2015

Bu Sayfayı Paylaş