Makyaj Çantanızdaki Yeni Güzellik Sırları permalink

'Güzellik & Bakım' forumunda Mavi_Sema tarafından 6 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Makyaj Çantanızdaki Yeni Güzellik Sırları permalink konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Makyaj Çantanızdaki Yeni Güzellik Sırları


  Yeni nesil kozmetik ürünleri sayesinde doğru makyaj yaparak olduğunuzdan daha genç ve güzel görünebilirsiniz. Tabii ki öncelikle makyaj çantanızı gözden geçirmeniz gerekiyor.
  Makyaj Çantanızdaki Yeni Güzellik Sırları
  [​IMG]

  Daha parlak ve taze bir görünüm için sert uçlu göz kalemlerinizi yumuşak uçlu göz kalemleriyle değiştirin. Gözün içine kalın bir çizgi çekin[​IMG] aşağı ve yukarı hareketlerle kalemi dağıtın. Gözlerinizde dumanlı bir hava yaratın.
  Elmacık kemiklerinizin üzerinden başlayarak şakaklara kadar uzanan krem allık kullanmak genç görünmenizi sağlayacaktır. Toz allıkları[​IMG] krem allıkla değiştirin.
  Yüzünüzdeki kusurları gizlemek[​IMG] kusursuz görünen bir makyaj için baz ürünler kullanın. Yoğun fondötenler yerine baz ürünler kullanmak cildinizin nefes almasını sağlayacaktır.
  Yeni sezonda kalın kaş modası var. Hem daha genç görünmek hem de modaya uymak için kalın kaş kullanabilirsiniz. İnce görünen kaşlarını kalınlaştırmak için kaş pudrası ve fırçası kullanabilirsiniz.
  Yüzünüzdeki ifadeyi yumuşatmak için gri tonlarında rimel kullanabilirsiniz. Kirpiklerinizi daha dolgun göstermek için kirpiklerinizi kıvırdıktan sonra bir kat rimel sürdükten sonra transparan pudra sürüp üzerini rimelle geçin.
  Doğal görünümü seviyorsanız dudaklarınızı da yansıtın. Teninize yakın tonlarda yumuşak bir kalemle dudak çevresini belirleyin. İçini mat tonlarda bir rujla doldurun. Hafif parlaklık vermek için az miktarda dudak parlatıcı sürebilirsiniz.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Makyaj Çantanızdaki Yeni Forum Tarih
Makyaj Çantanızdaki Yeni Güzellik Sırları Güzellik & Bakım 22 Nisan 2009
Başarısı Kanıtlanmış Makyaj Sırları Ünlü Makyözlerden Güzellik & Bakım 24 Ocak 2017
Doğal Makyaj Tavsiyeleri,Doğal Makyaj Önerileri Güzellik & Bakım 2 Aralık 2012
Makyaj Cilde Zarar Verir mi? Güzellik & Bakım 10 Temmuz 2012
Makyaj Fırçası Nasıl Temizlenir Güzellik & Bakım 10 Temmuz 2012

Bu Sayfayı Paylaş