Makbuz Görmek Rüya Tabiri

'Rüya Tabirleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 18 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Makbuz Görmek Rüya Tabiri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Makbuz Görmek

  Rüyada bir makbuzun veya faturanın karşılığını ödemek hayra alamettir. Rüyada sağa sola fatura veya makbuz vermek işinizin açılacağına ve gelişeceğine işarettir. Rüyada bir makbuzu veya faturayı olmayacak bir yere koyup kaybetmek kara haber beklerken çok tatlı haberler alacağınıza işarettir. Rüyada bir faturayı ödemeyi unutmak bir mesuliyetten kurtulmaya çalıştığınızı ifade eder.
  Rüyada bir makbuz veya fatura karşılığını ödemek iyiye yorulur. Rüyada fatura veya makbuz vermek işinizin iyiye gideceğine ve iş yaşamınızda büyüyeceğinize yorumlanır. Rüyada bir makbuzu veya faturayı kaybetmek kötü haber beklerken çok güzel haberler alacağınıza yorumlanır. Rüyada bir faturayı ödemeyi unutmak bir sorumluluktan kurtulmaya çalıştığınızı belirtir.
  Devam etmekte olan bir işin sona ereceğine işaret eder.
  Rüyada makbuz görmek borçlanmaya ve para sarfetmeye isarettir. Rüyada bir makbuzun veya faturanin karsiligini ödemek hayra alamettir. Rüyada saga sola fatura veya makbuz vermek isinizin açilacagina ve gelisecegine isarettir. Rüyada bir makbuzu veya faturayi olmayacak bir yere koyup kaybetmek kara haber beklerken çok tatli haberler alacaginiza isarettir. Rüyada bir faturayi ödemeyi unutmak bir mesuliyetten kurtulmaya çalistiginizi ifade eder
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Makbuz Görmek Rüya Forum Tarih
Apartman Aidat Makbuzu Örneği Seviyeli-Ciddi Konular 12 Haziran 2011
Peygamberimizi rüyada görmek ne anlama gelir Rüya Tabirleri 21 Nisan 2014
Rüyada Bahçe Görmek Ne Anlama Gelir Rüya Tabirleri 19 Ağustos 2013
Rüyada Kurban Keserken Görmek Ne Anlama Gelir Rüya Tabirleri 20 Eylül 2012
Rüyada Ağaç Kökü Görmek Ne Anlama Gelir Rüya Tabirleri 20 Eylül 2012

Bu Sayfayı Paylaş