Mahzen Görmek Rüya Tabiri

'Rüya Tabirleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 18 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Mahzen Görmek Rüya Tabiri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Mahzen Görmek

  Kişinin annnesine yahut hamile kadına; Annesi sağ olan kimsenin rüyada mahzenin harap olduğunu görmesi anasının vefat etmesine Mahzende bulunan gıda maddelerinin çürümesi kıtlık ve sıkıntıya Yiyecek ve gıda dolu mahzen görmek herkes için bolluk ve ucuzzluğa evli erkek için eşinin hamile kalmasına Mahzendeki gıda maddelerinin üzerine ateş düşmesi pahalılık ve kıtlığa Mahzene düşmek hasta için vefata gemi yolculuğu yapan kimse için suda boğulmaya kara yolcuları için yolun kesilmesine; diğer durumda olanlar için şüpheli ve şaibeli evlere yahut yerlere girmeye delalet eder.
  Yer altında mahzen görmek kefil olmaya ve ödemeye işarettir. Bir mahzeni yıkılmış veya tamamiyle kapanmış görmesi o kimsenin hasta bir annesi varsa vefatına işarettir.
  Yer altında mahzen görmek birisine kefil olacağınıza ve borcu ödemeye yorumlanır. Bir mahzenin yıkılmış ya da tamamen kapanmış görülmesi o kimsenin eğer annesi hasta ise öleceğine yorumlanır.
  Kendinize olan güveninizi kaybedeceğiniz anlamına gelir. Başarılı olmak istiyorsanız güçlü olmanız ve kendinize güvenmeniz gerekiyor.
  Yaklaşan sıkıntı güçlüktür. Mahzen aydınlık ise sıkıntı kolay geçer.
  Rüyada mahzen görmek hamile olan anaya isarettir. Bundan dolayi rüyada mahzenin yikildigini veya tamamen kapanmis oldugunu gören kimsenin hasta anasi varsa ölür. Veya ö kimsenin yaninda hamile bir kadin varsa dogar. Ancak rüyada o hamile kadinin ölümünü kuvvetlendirecek bir durum da görülmüs ise o halde mahzenin kapatilmasi o kadinin ölmesiyle defnedilecegine isarettir. Eger hamile kadinin ölümünü kuvvetlendirecek baska bir hal görmemis ve rüya sahibinin uyanikken o mahzende yiyecek ve tahili varsa onlari satacagina isarettir. Rüyada mahzendeki yemegine çöp veya toprak oldugunu görse hububat ve yiyeceklerin fiyati düser. Bu sebeple de onun mal ve sermayesi gider. Mahzenin yiyecek ve hububatla dolu oldugunu gören kimse fakir ise hanimi hamile kalir. Mahzendeki yiyecek ve hububata ates düstügü görülse hububat gibi seylerde kitlik olur. Veya çekirge gibi zararli seylerin çikacagindan korkulur. Bir kimse mahzende bulunan mallarin hurma vey gibi seyler oldugunu görse mahzende bulunan hububat ve yiyecegin fiyati hurma ve sekerin fiyati gibi yüksek olur. Bilmedigi bir mahzen veya çukura düstügünü gören kimse hasta ise ölür. Gemide ise bogulur. Yolculukta ise yolu kesilir. Düsmanlik halinde ise hapsedilir. Eger anlatilan hallerden birisi yoksa içine girilmesi mekruh olan bir hamama veya zina yapan bir kadinin evine girer.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Mahzen Görmek Rüya Forum Tarih
Jeff Abbott - Mahzen Kitap Özetleri & E-Kitaplar 18 Şubat 2010
Peygamberimizi rüyada görmek ne anlama gelir Rüya Tabirleri 21 Nisan 2014
Rüyada Bahçe Görmek Ne Anlama Gelir Rüya Tabirleri 19 Ağustos 2013
Rüyada Kurban Keserken Görmek Ne Anlama Gelir Rüya Tabirleri 20 Eylül 2012
Rüyada Ağaç Kökü Görmek Ne Anlama Gelir Rüya Tabirleri 20 Eylül 2012

Bu Sayfayı Paylaş