MagicEffect Photo Editor 2009.2.3 İndir

'M-N' forumunda Siraç tarafından 18 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  MagicEffect Photo Editor 2009.2.3 İndir konusu MagicEffect Photo Editor 2009.2.3


  Tanıtım:
  MagicEffect Photo Editor, resimlere efekt ekleme programıdır. Program sayesinde resimleri daha canlı hale getirebilir, üzerinde ince ayar yapabilir, ışık, renk, doku, çerçeve gibi efektler ekleyip daha hoş görünmesini sağlayabilirsiniz.

  Kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Devasa boyutlu ve karmaşık ayarlara sahip programlarla uğraşmaya gerek yok. Program sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde resimlere efekt ekleyip ve bunları sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

  Bu işlemi yapmak içinde panelde gösterilen kısma girip buradan gerekli efektleri seçip deneme yanılma yoluyla çalışmanızı oluşturabilirsiniz. Efekt olarak renk, doku, ışık, metin, kenarlık, çerçeve, yıldız gibi çeşitli efektler seçilebilir. Bu sayede resim üzerinde size sadece kendi hayal dünyanızı ya da rüyanızı yansıtmak kalıyor. Yaptığınız bu çalışmayı duvar kağıdı yapabilir ve JPEG, BMP olarak kaydebilirsiniz.

  Program Türkçe dahil çoklu dil desteğiyle geliyor. Bu sayede daha kolay bir şekilde programı kavrayıp daha rahat çalışabilirsiniz.

  Kısıtlama ve lisans:
  Deneme sürümde çıktı çalışmaya filigran eklenir. Bunu kaldırmak için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 29.95$'dır.


  Boyut : 7.21 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : Filigran ekler

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : ZCStar


  [​IMG]


  MagicEffect Photo Editor 2009.2.3
   

Bu Sayfayı Paylaş