Mafia 2’nin Çıkış Tarihi Netleşti!

'Oyun Haberleri' forumunda Dine tarafından 29 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Mafia 2’nin Çıkış Tarihi Netleşti! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Mafia 2’nin Çıkış Tarihi Netleşti!


  Çıkış tarihinin yılan hikayesine dönmesi ile yeni bir Duke Nukem faciasını akıllara getiren Mafia II, en nihayetinde kesin bir çıkış tarihine kavuştu.
  28 Ağustos 2002 tarihinde oyun severler ile buluşan ilk Mafia oyunu üzerinden tamı tamına yedi yıl geçmiş bulunuyor. Bununla birlikte gelen son haberler, beklemekten usanmış fanların yeni oyun için sekizinci yılı görmek zorunda kalmayacakları yönünde gözüküyor.
  40 - 50’li yıllar döneminde geçecek olan Mafia II, içeriğinde araç sürüş deneyimi ve korunarak ilerleme tabanlı çatışma dinamikleri barındıracak. Take-Two Interactive tarafından yapılan açıklamaya göre yapım, 24 Ağustos tarihi itibari ile Kuzey Amerika’da ve 27 Ağustos 2010 tarihinde de tüm Dünya’da raflardaki yerini almış olacak. 2K Czech firması tarafından hazırlanan suç tabanlı aksiyon oyunu, Xbox 360, PlayStation 3 ve PC platformları için geliştiriliyor.

  [​IMG]
  Bu arada küçük de bir not: Mafia II, Take-Two Interactive’in yoğun çalışma dönemindeki yalnızca bir parçayı oluşturuyor. Firma tarafından gelen haberlere göre, Ağustos-Ekim 2010 tarihleri arasında Civilization V, Max Payne 3 ve L.A. Noire yapımlarını da oynama şansına sahip olacağız.
   

Bu Sayfayı Paylaş