Madonna’nın Tercihi de Inada Sogno

'Dekorasyon' forumunda Mavi_Sema tarafından 1 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Madonna’nın Tercihi de Inada Sogno konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Madonna’nın Tercihi de Inada Sogno

  Dünya çapında büyük bir hayran kitlesi ve pop star olan Madonna, bir çok ülke geziyor ve bir çok turneye çıkıyor.

  Bu turneler dolayısıyla bir hayli yorucu oluyor ve Madonna’da bu yorgunluğunu SOGNO CELLINI masaj koltuğunu kullanarak atıyor ve rahatlatıcı bir etkiye sahip olan bu koltuk sayesinde neredeyse çoğu yorgunluğunu üzerinden atabiliyor ve tekrar gezilerine ve işlerine kaldığı yerden devam ediyor.
  Dünya starının kullandığı ve dünya standartlarındaki bu koltuk ise artık Türkiye’de, kendi ülkemizde de bunu bulabilmemiz mümkün.
  [​IMG]
  inada sogno

  Dünya çapındaki masaj koltuğu sektöründe dev bir isim haline gelen CELLINI, şimdi ise profesyonel anlamda teknolojik ihtiyaçları gideren SOGNO ile birlikte bu iddiasını da kat kat arttırmış oluyor. Gerçekten başarılı ve performans bakımından neredeyse mükemmel diyeceğimiz bir ürün karşımızda.
  Bu koltuk Japon bir tasarımcı olan Toshiyuki Kita tarafından dizayn edildi. İtalyanca da “Rüya” anlamına gelen SOGNO isimli bu dev şirket masajda bu ismi değiştiriyor ve “kalite” ile sevdiklerini buluşturuyor.
  Üstün masaj tekniği sayesinde sizi canlı tutan ve mükemmel bir masaj sunan bu aleti kullandığınızda; vücudunuzun gevşediğini, sizi stresten uzak ve daha rahat olmanızı sağlayacak teknolojiye sahip olduğunu görebileceksiniz. Alet, 106 vücut tipini otomatik olarak algılayarak esnek bir masaj seansı sunuyor.
  Bütün gün vücudun ağırlığını taşıyan ve yükün bindiği omurgaları iyice masajla gevşeterek bu yüklerin azaltılmasına da yardımcı oluyor.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Madonna’nın Tercihi Inada Forum Tarih
Üniversite Doğru Tercihi Nasıl Yapılır Rehberlik 30 Temmuz 2012
Kris Boyd'un ilk tercihi Bursa Diğer Takımlar 25 Haziran 2010
Hakan Altun Tercihimdir 2010 Albüm Tanıtımları 22 Mart 2010
Öpüşmeme kararı kendi tercihi Magazin Haberleri 9 Şubat 2010
Cool Erkeğin Tercihi SARAR Erkek Giyimi & Erkek Modası 26 Aralık 2009

Bu Sayfayı Paylaş