'Mad Men' bir kez daha 'En İyi'

'Kültür Sanat Haberleri' forumunda Dine tarafından 1 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  'Mad Men' bir kez daha 'En İyi' konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Time dergisi, bu yılın en iyi filmi olarak Walt Disney'in ilk siyahi prensesinin yaratıldığı animasyon yapım "Prenses ve Kurbağa"yı, en iyi televizyon dizisi olarak da ödüllü yapım "Mad Men"i seçti.


  [​IMG]
  Time dergisi, bu yılın en iyi filmi olarak Walt Disney'in ilk siyahi prensesinin yaratıldığı animasyon yapım "Prenses ve Kurbağa"yı, en iyi televizyon dizisi olarak da ödüllü yapım "Mad Men"i seçti.
  Dergide yayımlanan "Yılın en iyi 10 filmi" listesinde, ilk üç sırayı, gerçek oyuncuların yer aldığı filmleri geride bırakan animasyonlar aldı. Buna göre yılın en iyi filmi, Walt Disney'in ilk siyahi prensesinin yaratıldığı "Prenses ve Kurbağa" (The Princess and the Frog) oldu.
  [​IMG]Yılın en iyi filmleri sıralamasında ikincilik koltuğuna yine animasyon filmi "Yukarı Bak" (Up), üçüncülük koltuğuna da animasyon yapımı "Fantastik Fox" (Fantastic Mr. Fox) oturdu.
  Time'a göre, yılın en iyi diğer filmleri ise sırasıyla şöyle:
  "Ölümcül Tuzak" (The Hurt Locker), "Aklı Havada" (Up in the Air), "Beyaz Kurdele" (The White Ribbon), "Yalnız Bir Adam" (A Single Man), "Zaman ve Şehre Dair" (Of Time and the City), "Yasak Bölge 9" (District 9), "Kan Arzusu" (Thirst).
  Dergi, "Yılın en iyi televizyon dizilerini" de belirledi. Listenin en başında 9 Emmy ve 3 Altın Küre dahil birçok ödül kazanan, Türkiye'de de beğeniyle izlenen "Mad Men" yer alıyor.
  İkinciliği komedi türündeki "Modern Family"nin, üçüncülüğü de drama dalındaki birçok ödüle sahip "Breaking Bad"ın aldığı sıralamadaki diğer en iyi televizyon dizileri de şöyle:
  "Big Love", "Battlestar Galactica", "Lost", "Friday Night Lights", "Glee", "Sons of Anarchy" ve "(Tie) The Office/Parks and Recreation".  Hürriyet
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - 'Mad Men' daha Forum Tarih
Lüks giyime 'Made in Turkey' damgası Bayan Giyimi & Bayan Modası 24 Mart 2010
Yemen'in Başkentinin Adı, Yemenin Başkenti Neresidir? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 7 Ağustos 2011
Parşömen Nedir - Parşömen'in Anlamı FrmArtuklu TatLı SöZLük 3 Mart 2011
Yemenin Yönetim Şekli Nasıldır - Yemen'in Yönetim Biçimi Ülkeler Coğrafyası 29 Kasım 2010
Yemen'de havai fişek deposu patladı: 18 ölü Yurt Dışı Haberler 2 Mart 2010

Bu Sayfayı Paylaş