MacDrive 7.2.6 Download

'M-N' forumunda Siraç tarafından 26 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  MacDrive 7.2.6 Download konusu
  MacDrive 7.2.6 Download

  Sürüm : 7.2.6

  Boyut : 5.04 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 6 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 2003/XP/Vista

  Üretici Firma : Mediafour Corporation


  Tanıtım:
  MacDrive, Mac ve Windows işletim sistemleri arasında dosya paylaşımı yapabilen bir program. Normalde her iki işletim sisteminin de kendi dosya biçimleri vardır. Birindeki bir dosyayı diğerinde gösteremez ve paylaşamazsınız. MacDrive ile Mac disklerini normal Windows diski gibi görülmesini sağlayıp, Windows içinden dosya paylaşımı yapabilirsiniz.

  Program, Windows 2003, XP ve Vista işletim sistemleriyle çalışır. Mac diskleri (HFS/HFS+), CD, DVD, sabit disk, disket, ZIP, ve diğer türleri tanır.

  Windows'tan bir Mac diske erişmekte öyle zor değil. Sürücü simgesine tıklamanız yeterli. MacDrive'yi ilk kez çalıştırdığınızda kendini hemen kurmaz. Program ancak bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra devreye girer. Mac diskler normal Windows diskleri gibi belirir ve sürükle-bırak yoluyla ya da kes, kopyala, yapıştır eylemi ile dosya taşıma yapabilirsiniz. Ayrıca Mac disklere doğrudan tıklayıp ya da çift tıkladığınızda belgeleri açabilirsiniz.

  MacDrive sayesinde iki işletim sistemi arasında rahatlıkla dosya aktarımı yapılabilir. Evden, işe, işten eve ve hatta ortamdaki tüm bilgisayarlara dosya paylaşımı yapılabilir.

  Programı bir kez çalıştırıp başlattığınızda bir diske otomatik olarak erişim sağlandığında bunu açılır pencere içinde gösterir. Program Mac disklere 'elma' simgesini koyar.
  Program büyük yazılım firmalarını da (Microsoft, Adobe, FileMaker, Avid, Digidesign, NewTek gibi) destekler.

  Windows diski biçimlendirilse bile Mac disk üzerinden dosyalara erişilebilir. Bir program içersinde ya da diskten dosyalar açabilir. Mac dosyalar otomatik olarak doğru simgeyi ve Mac ve Windows altında dosya adı uzantısını alır.

  Mac disklerden dosya aktarımları ve MacDrive CD/DVD programları kurulduğunda yedekleme yapılabilir.
  Bir Mac sabit sürücüsünü bölme, onarmaya ihtiyacınız olduğunda MacDrive disk Manager ile bölme, biçimlendirme, onarma ve analiz etme gibi işlemler yapılabilir.

  Programı açtığınızda 'Explore MacDisk' (Mac diskleri gez), 'Mac CD/DVD burn' (Mac CD/DVD yak) gibi menüler içinde işlemler yapılabilir.

  Notlar:


  Program Windows 2003, XP ve Vista (32/64 bit) ile uyumludur.
  FireWire (IEEE1394a/b), USB 1.1/2.0, SCSI, IDE, SATA, paralel port ve Windows tarafından tanınan diğer aygıtları destekler.
  Programın kendi Uninstall'i (kaldırma ) yok. Bu doğrultuda ya Denetim Masası program ekle/kaldır yoluyla ya da sistem temizleme ve program kaldırma programlarıyla programı bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.

  Kısıtlama ve lisans:
  Programı 6 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 49.95$'dır.

  [​IMG]


  MacDrive 7.2.6
   
 2. Google

  Google Özel Üye

  Paylaşım İçin teşekkürler
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - MacDrive Download Forum Tarih
MacDrive 8.0.4 İndir M-N 18 Ekim 2009
Dosya İndirme Sitelerinden Internet Download Manager ile nasıl toplu indirme yapılır Resimli Program Anlatımı 23 Temmuz 2011
MSP Messenger indir download Msn ve Sohbet Programları 27 Haziran 2011
GMER Rootkit Algılama ve Temizleme Programı İndir Download Güvenlik Programları 6 Mayıs 2011
R-Studio Silinmiş Dosyaları Geri Getirme Programı İndir Download Q-R 6 Mayıs 2011

Bu Sayfayı Paylaş