Mağaza Görmek Rüya Tabiri

'Rüya Tabirleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 18 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Mağaza Görmek Rüya Tabiri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Mağaza Görmek

  Bakınız; Dükkan.
  Genç bir erkek için faydalı bir işe; tecrübeli yaştakiler için kârlı ve kazançlı bir rızka; kadın için ev hayatında mutlu ve iyi bir ömür süreceğine işarettir.
  Genç bir erkek için yararlı bir işe işaret eder. Orta yaşlılar için kârlı bir işe yorumlanır. Kadın için aile yaşamının güzel ömrünün uzun olacağına yorumlanır. Rüyasında büyük güzel bir mağaza gören kimsenin umutları gerçekleşecektir. Rüyasında alış veriş yaptığını gören kimsenin hayatında olumlu bir değişiklikler olacaktır. Mağazada yangın çıktığını gören kişi sırlar bir şey öğrenir.
  Büyük güzel aydınlık bir mağaza kişinin umutlarının gerçekleşeceğine işaret eder.
  Rüyada görülen magaza gören kimsenin hanimi.mali çocugu ve binegidir. Magazada görülen güzellik ve çirkinlik onlara nispet edilir.
  Rüyasında büyük güzel bir mağaza gören kimsenin umutları gerçekleşecektir. Alış veriş ettiğini gören kimsenin hayatında olumlu bir değişiklik olacaktır. Rüyayı gören uzun bir yol yapıp yabancı bir ülkeye de gidebilir. Mağazada yangın çıktığını gören kişi çok ilginç bir şey öğrenir.
  Rüyasında büyük güzel bir mağaza gören kimsenin umutları gerçekleşecektir. Alış veriş ettiğini gören kimsenin hayatında olumlu bir değişiklik olacaktır. Rüyayı gören uzun bir yol yapıp yabancı bir ülkeye de gidebilir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Mağaza Görmek Rüya Forum Tarih
İçinde bayram mağaza bayramlaşma bayram yeri kelimelerinin geçtiği olay Eğitim Bilgileri 18 Nisan 2014
MFD Mağaza Programı M-N 26 Aralık 2010
Perakende Mağazalarda Planlama Test Soruları ve Cevapları Açık Öğretim AÖF 26 Aralık 2010
Nusaybin CRISPINO Mağazası Açıldı Mardin Tanıtımı 2 Ekim 2010
Oyuncak Mağazası oyunu oyna Çocuk Oyunları 24 Haziran 2010

Bu Sayfayı Paylaş