Maç TRT'de izlenmez!

'Spor Haberleri' forumunda YıLMaZ tarafından 28 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. YıLMaZ

  YıLMaZ Üye

  Maç TRT'de izlenmez! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [SIZE=+0][/SIZE]Maç TRT'de izlenmez!


  [SIZE=+0][/SIZE]TRT 3 maçı TBMM'deki görüşmeler uzadığı için yayınlamadı. Hava şartları nedeniyle stada gidemeyen Trabzonspor Başkanı Sadri Şener bile 90 dakikayı izleyemedi, tribünler TRT'yi stat dışına davet etti.
  [​IMG]
  Ziraat Türkiye Kupası’nın yayıncısı olan TRT’nin dünkü yayın politikası başta Trabzonsporlular olmak üzere tüm sporseverleri çileden çıkardı... Önceden açıklanan programa göre Trabzonspor ile Orduspor arasında oynanan karşılaşmayı TRT 3 canlı olarak verecekti. Ancak genelde TBMM’deki görüşmeleri yayınlayan TRT 3, oturum uzun sürünce yayını kesmek yerine kupa maçını es geçti. TRT 3’ü maç izlemek için açanlar karşılarında Milletvekillerini gördü, ‘Amme alacaklarının tahsil usulu hakkında kanun ile bazı kanunlarda değişikliği öngören düzenleme’ görüşmeleriyle karşılaştı. Bu tablo kötü hava koşulları sebebiyle stada gelemeyen ve TRT’yi seçen Trabzonlular’ı çılgına çevirdi. Takımını izleyemelerden biri de Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’di.

  Son 25 dakika naklen!..
  Hava şartları nedeniyle Trabzon’a gidemeyen Başkan, durumu bir ‘skandal’ olarak değerlendirdi, gelişmelerin takipçisi olacaklarını belirtti. Tepkiler üzerine TRT geç kalmış bir çözüm üretti. Dakikalar 65’i gösterirken Ankaragücü-Galatasaray maçını yayınlayan TRT 1’de alt yazı geçti; Trabzonspor-Orduspor maçı TRT 4’te!

  Fanatik
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş