M.A.C 2010 Bahar Makyaj Koleksiyonu

'Güzellik & Bakım' forumunda KaRDeLeN tarafından 12 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  M.A.C 2010 Bahar Makyaj Koleksiyonu konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  M.A.C'in bahar koleksiyonu 4 ana renk üzerine kurulu: Mercan, Pembe, Dore ve Mor...

  Profesyonel makyaj artistlerinin en sevdiği markalardan biri hiç şüphesiz M.A.C. Sonsuz renk ve ürün seçeneği ile mağazaya girdiğiniz anda sizi içine çekerek, adeta başınızı döndürüyor! Yıllardır kozmetiklerle içiçe yaşayan biri olarak, ben de hala bu duyguları yarattığını söyleyebilirim. Üstelik M.A.C mağazalarında eğitimli uzmanlar eşliğinde, makyaj uygulamalarına yer veriyor ve kişiye yakışan makyajı öğretmek amaçlı dersler yapılıyor.

  Moda da olduğu gibi, kozmetik markaları da yeni sezon koleksiyonlarını görücüye çıkartmaya başladı. Makyajda ilk aklıma gelen M.A.C oldu. Acaba nasıl bir koleksiyon hazırladı, yeni ürünler neler, favori renkleri ne olacak diye düşünürken müjdeli haber mail kutuma geldi. Yeni sezon bültenine bakarken, biz kadınları yine muhteşem bir renk karnavalının beklediğini gördüm.

  M.A.C’in 2010 baharı için hazırladığı yepyeni koleksiyonu "Spring Colour Forecast" 4 mevsimden ilham alarak, 4 ana renk üzerinde yoğunlaşıyor: Mercan, Pembe, Dore ve Mor.


  Pembe Koleksiyon


  Pembeler, lavanta tonları, mercanlar, turuncu parlaklığı, doreler, sarının ışıltısı ve şarap tonlarının kızıllığı M.A.C tarafından özel olarak harmanlanıyor ve ortaya "Couture" bir renk paleti çıkıyor.

  Dore Koleksiyon


  Bahar koleksiyonunun iki yeniliğinden biri, içinde metalik ışıltılar barındıran "Crush Metal Pigment" renk pigmentleri, bir diğeri de şaşırtıcı tonlarda gölgeler yaratan "Blush Ombre" allık

  Mor Koleksiyon


  Spring Colour Forecast Koleksiyonu 15 Mart 2010’dan itibaren tüm M.A.C mağazalarında!
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - 2010 Bahar Makyaj Forum Tarih
Clinique 2010 İlkbahar Makyajı Güzellik & Bakım 5 Mart 2010
Nars 2010 Bahar Makyaj Koleksiyonu Güzellik & Bakım 5 Mart 2010
2010 İlkbahar-yaz makyajının ana hatları Güzellik & Bakım 28 Şubat 2010
2010 Sonbahar Kış Makyaj Koleksiyonu Güzellik & Bakım 8 Ocak 2010
2010 Sonbahar Kış Makyaj Trendleri Güzellik & Bakım 14 Aralık 2009

Bu Sayfayı Paylaş