Müjde'ye RTÜK ayarı

'Magazin Haberleri' forumunda Dine tarafından 10 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Müjde'ye RTÜK ayarı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Müjde Ar “Güzel Haberler” isimli programındaki cinsel içerikli konuşmaları yüzünden RTÜK tarafından uyarıldı.
  [​IMG]

  [SIZE=+0][/SIZE]Oyuncu Önder Açıkbaş ile NTV’deki ’Güzel Haberler’ isimli programı sunan Müjde Ar da RTÜK’ün gazabına uğradı. Kurum, 15 Ekim 2009 tarihinde yayınlanan programda Müjde Ar’ın cinsel içerikli konuşmalarının çocukların ve gençlerin fiziksel, zihinsel ve ahlaki gelişimini zedeleyecek türden olduğunu vurguladı. RTÜK, bu tür sohbetlerin yapıldığı programların daha geç bir zamanda yayınlandığını, çocukların TV izledikleri bir saatte cinsel içerikli sohbetlerin yapılamayacağına dikkat çekti. Uyarı cezası programdan hemen önce ekrana gelen yazıyla kamuya duyuruldu .

  Müjde Ar ise yayına girer girmez şu espriyi yaptı: “Kıvanç Tatlıtuğ dizide yerli araba mı kullanacakmış? Yataktan çıkamıyor ki araba kullansın. Araba kullanacak hali mi kalıyor?”
  Başarılı oyuncu daha önce kullandığı cümleler nedeniyle de bir çok kez uyarı almıştı. İşte onlardan bazıları...
  “Hemen neticeyi görmek istiyorsun”
  (Platonik aşkla ilgili sözleri) Mesela adam beni alıp dışarıya götürmüş. Boğaz kenarında dolaşıp, göz göze bakmışız. Ondan sonra çorbacıya gitmişiz, gene bana bakıyor karşıdan. Sonra arabasına götürmüş, yan yana oturmuşuz. Vitese atarken bacağıma bile sürtmemiş elini. Napıyım ben böyle şeyi, ben neticeye bakarım. Şu yaşıma geldim eşimle bile arada yemeğe gidiyoruz. Bana soruyor balık güzel mi, bilmem ne mi ben o lafları hiç duymuyorum. Hemen yatağa gitmek istiyorum. İnsanın bir saatten sonra tahammülü kalmıyor, hemen neticeyi görmek istiyorsun.
  * Her hafta bir şekilde seksi gündeme getiriyorum. Niye bilmiyorum, menopozla mı ilgili insan yapamadığı şeyleri mi çok konuşur....
  * Seks bakanlığı kurulsun diye öneri getirmiştim. Özellkle gençlerin sıklıkla başvurduğu Haydar Dümen’de sevişme ya da evlilik bakanlığı kurulmalı diye destek verdi. Kurulmalı ama ben bakanlık binasının şeklini merak ediyorum. İçerideki objeleri, kapısındaki kızların ponpon kızlar gibi olduğunu. Bu bakanlık kurulsa babydollu Müjde olarak ortalarda dolaşmak ne güzel olur.
  * Bir röportajında Süperstar Ajda Pekkan “Ben beynimle seks yapıyorum” demiş. Ajda Pekkan ameliyat ola ola organlarının yeri değişti galiba...(Vatan)


  Hürriyet
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Müjde'ye RTÜK ayarı Forum Tarih
2016 Artuklu nüfusu kaçtır? Mardin Tanıtımı 28 Ocak 2016
2014 Mardin Artuklu Nüfusu Mardin Tanıtımı 25 Şubat 2014
RTÜK'ün Önemi ve Görevleri Nelerdir Kısaca Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 7 Ocak 2014
RTÜK Nedir RTÜK'ün Görevleri Nelerdir Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 27 Aralık 2013
RTÜK'ün Kuruluş Amacı ve Yaptığı Çalışmalar Nelerdir Konu Dışı Başlıklar 21 Aralık 2013

Bu Sayfayı Paylaş