Mücevher Kutularınız için Yer Açın!

'Dekorasyon' forumunda maviboncuk tarafından 30 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. maviboncuk

  maviboncuk Üye

  Mücevher Kutularınız için Yer Açın! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Mücevher Kutularınız için Yer Açın!


  Yatak odanızda sadece uyuyor ve kıyafetlerini saklıyorsanız, alışkanlığınızı değiştirme şimdi alışkanlığınızı değiştirme vaktidir! Makyaj masanızda, banyoda mücevher kutularınız için yer açın.
  Mücevher Kutularınız için Yer Açın!
  [​IMG]

  Küpeleriniz, kolyeleriniz, yüzükleriniz… Her birini severek aldığınız takılarınıza gereken özeni göstermenin en güzel yolu birbirinden şık mücevher kutularıdır. Taşlı, işlemeli mücevher kutuları ile takılarınızın kaybolma sorununa çözüm getirebilirsiniz.
  Yatak odanızda ufak dekoratif değişiklikler yapmak için mücevher kutularını kullanabilirsiniz. Aradığınızı kolayca bulmak istiyorsanız, çeşitli modellerdeki mücevher askılarını da kullanabilirsiniz.
  Mücevher kutularının kullanımı sadece makyaj masası değil. Her zaman gözünüzün önünde olması ve hazırlanırken rahatça seçim yapabilmek için banyonuza da koyabilirsiniz.
  Mücevher kutusunu satın almak yerine evinizdeki taş ve boncuklarla da süsleyerek yapabilirsiniz. Bijuteri ve kırtasiyelerden alacağınız ahşap minik kutuları zevkinize göre düzenleyebilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş