Müşteri Bilgi Bankası 1.24 Download

'M-N' forumunda Siraç tarafından 29 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Müşteri Bilgi Bankası 1.24 Download konusu Müşteri Bilgi Bankası 1.24 Download

  Tanıtım:
  Üreticiden: Profesyonel adres rehberiniz. Müşteri Bilgi Bankası, kurumsal ve bireysel müşteri takibi, toplu sms, e-posta gönderme, etiket baskı işleriniz için idealdir.

  Yazılımın Özellikleri:

  • Kurumsal ve Bireysel müşteri kayıtlarını ayrı ayrı girebilmekte, daha sonra kayıtlı bireysel müşterinizi kurumsal müşterinize bağlayabilmektesiniz. Bir kurumsal müşteriye birden fazla bireysel müşteri bağlayabilirsiniz.
  • Her Kurumsal ve Bireysel müşterinize ait 3 adet özel alan bulunmaktadır. Firmanızın yapısına göre bu üç alanın başlıklarını siz belirleyebilir ve Özel Alan 3 kutusu sayesinde Etiket ve Zarf baskısında basılmasını istediğiniz özel bir bilgiyi ekleyebilirsiniz.
  • Müşterilerinizi 1'den 5'e kadar derecelendirebilir ve sadece seçtiğiniz derecede kayıtlı olan müşterilerinizi listeleyebilir, müşterilerinizi sizden aldıkları hizmete göre gruplandırabilir ve sizden aldıkları hizmetlerin konu başlıklarını belirleyebilirsiniz.
  • TOPLU EPOSTA ve TOPLU SMS gönderim özelliği ile müşterilerinize bayram, yılbaşı gibi özel günlerde tebrik mesajları gönderebileceğiniz gibi firmanız ile ilgili duyuru ve tanıtımları yapabilmektesiniz.
  • İsterseniz E-Posta gönderilerinde alıcıların Ünvan, Ad ve Soyad bilgilerini mesajların başına dahil etme özelliğini kullanabilirsiniz. Bu sayede gönderilen e-postalar kişiye özel bir görünüm kazanacağından mesajın dikkat çekme ve okunma oranı yüksek olacaktır.
  • Toplu E-POSTA gönderimlerinde yaşanan en önemli sorunlardan biri resimli içeriğe sahip belge ve dökümanların alıcılara ulaştırılmasında yaşanmaktadır. Özellikle reklam, tebrik ve duyurular alıcıların anlık olarak dikkatini çekmesi gereken e-postalardır. Hazırladığınız bir duyuruyu ekli dosya olarak göndermek pek etkili bir yöntem olmayacaktır (Antivirüs programları nedeni ile ekli dosyalar alıcılara hiç ulaşamayabilirler.). Sizin Microsoft Word programı ile hazırladığınız reklam, duyuru veya tebrik mesajlarınızı (yazı + resim vs.) MBB programı alıcıların doğrudan görebileceği şekilde iletir.
  • TOPLU EPOSTA ile gönderecek olduğunuz Duyuru, Kampanya ve Reklamlarınızın tıklanma oranlarını takip etmenizi sağlayan web uygulaması ücretsiz olarak verilmektedir. Bu sayede göndermiş olduğunuz e-postaların performanslarını takip edebilirsiniz.
  • Müşterilerinize Etiket ve Zarf baskısı yapabilir, etiket ve zarf üzerinde basılacak bilgileri kolayca düzenleyebilirsiniz.
  • Belge yönetimi (Arşivleme) özelliği sayesinde müşterilerinize ait belge, döküman ve fotoğrafları arşivleyerek, eklediğiniz her dosya için açıklama yazabilirsiniz.
  • Dışa Aktarım özelliği sayesinde kayıtlarınızı Excel, HTML, CSV, XML dosyası halinde alabilirsiniz.
  • Bilgi güvenliği için kullanıcı ve parola tanımlayıp, bu kullacılara istediğiniz yetkileri (Kayıt Ekleme, Silme, Düzeltme gibi) verebilir, istediğiniz yetkileri kısıtlayabilirsiniz. Kayıt giriş ve düzeltmelerinin hangi tarih ve saatte hangi kullanıcı tarafından yapıldığını görebilirsiniz.
  • Farklı illerde veya farklı adreslerdeki şubeleriniz ile internet bağlantısı üzerinden programı ortak kullanabilirsiniz. Bu sayede kayıtlarınızı tek çatı altında toplayarak bilgi dağınıklığını engelleyip veri erişim ve kontrolünüzü daha rahat yapabilmektesiniz.
  • Sistem Yönetmeni yardımcı programını kullanarak program ayarlarını kendinize göre düzenleyip, yedekleme ya da geri yükleme özelliklerini kullanabilirsiniz.

  Sürüm : 1.24

  Boyut : 18.6 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : MakroCell Yazılım

  [​IMG]

  Müşteri Bilgi Bankası 1.24
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Müşteri Bilgi Bankası Forum Tarih
Cep Telefonu Müşteri Hizmetleri Numaraları ve Adres Bilgileri Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 19 Ekim 2010
Sürekli Çalışılan Müşterilerin Kimlik Bilgilerini Alma Hakkında Tebliğ Hukuk 2 Aralık 2008
Müşteri ne demek - Müşteri hakları nelerdir - Müşteri memnuniyeti nedir? Tüketici Şikayetleri 23 Ocak 2013
Vodafone müşteri hizmetlerinin numarası Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 1 Nisan 2012
Günlük Müşteri Listesi Hazırlama Muhasebe 27 Şubat 2011

Bu Sayfayı Paylaş