LView Pro resim düzenleme programı

'Photoshop Programları' forumunda Mavi_Sema tarafından 15 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  LView Pro resim düzenleme programı konusu LView Pro 2006

  Boyut : 3.6 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 21 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Lview

  [​IMG]

  Tanıtım:
  LView Pro, birçok işlevi olan bir resim düzenleme yazılımıdır. Yazılımın ilk sürümü 1993 yılında yani tam 17 yıl önce piyasaya çıkmış ve günümüze kadar kendisini geliştirerek gelebilmmiştir. Gelişmiş resim düzenleme ve görüntüleme seçeneklerine sahip olan yazılım sahip olduğunuz resimlerden albümler, kataloglar yapma işlevlerine de sahiptir.

  LView Pro yazılımı ile sahip olduğunuz fotoğraflardan gelişmiş resim geçişleri ile oldukça hoş ekran koruyucular yapabileceğiniz bir araçtır. Ayrıca elinizdeki resimlerden toplu halde baskı alabilir, internet üzerinde de albümler oluşturabilirsiniz.

  Yazılımla resimleriniz üzerinde de istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz; resimleri kesme, kırpma, arka planlar oluşturma, resim katmanları üzerinde değişiklikler yapabilme, resimlere katmanlar ekleme bunlardan sadece birkaçı.

  LView Pro yazılımı ile yine resimler üzerinde renklendirme, aydınalatma gibi işlemler yapma imkanınız da bulunuyor. Resimlerinizi yeniden boyutlandırma, netliğini arttırma gibi sıradan özellikleri saymaya bile gerek yok. Günümüz resim düzenleme yazılımlarına oldukça iyi bir alternatif oluşturabilen bir yazılım.

  Not: Yazılım 21 günlük deneme süresine sahiptir. Tam sürüm ücreti ise 29.95 dolardır.

  LView Pro 2006
   

Bu Sayfayı Paylaş