Lux Delux 5.72 Download

'Ücretsiz Oyunlar (Free)' forumunda Siraç tarafından 18 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Lux Delux 5.72 Download konusu Lux Delux 5.72 Download

  Tanıtım:
  Lux Delux, evrensel hakimiyet oyunudur. Bu strateji oyununun temeli de basit. Ordunuzu kontrol ederek harita üzerindeki ülkeleri fethetmelisiniz. Bir yerden başlayıp tüm dünyayı kontrolünüz altına alabilirsiniz. Hakimiyet ve kontrol sizin olur.

  Oyun 400 farklı haritayla birlikte geliyor. Tarihsel, geometrik, coğrafik ve fantastik ayarlarda oynayabilirsiniz. Aldığınız yerleri haritanıza ekleyebilirsiniz.

  Tüm oyunlarda olduğu gibi kolaydan başlayıp ilerledikçe daha zorlu aşamalara geçersiniz. Tek başınıza ya da 11 farklı bilgisayara karşı oynayabilirsiniz.

  Lux Delux'u ayrıca internet üzerinden de oynayabilirsiniz. Bu sayede çevrimiçi olarak çok oyuncu yapısı içinde oynayıp, çok iyi derece yaptığınızda oyunun internet sitesine adınızı yazdırabilirsiniz. Oyunun internet sitesinde bulunan forum kısmına girerek gerekli bilgileri ve ayrıca çevrimiçi çok oyuncu için katılım da isteyebilirsiniz.

  Harita editörünü kullanarak siz de harita oluşturabilirsiniz. Riski, macerayı ve oyunu seviyorsanız Lux Delux'u deneyebilirsiniz. Oyunun Türkçe dil desteği sayesinde tüm ayarları kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

  [Eğer bir güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız, bu programın intenete çıkışına izin vermelisiniz.]

  Oyunun ana ayar penceresi içinde harita seçimi yapabilir (Roma İmp., klasik, Şoğun, Avrupa gibi), oyun için başlangıç koordinatları belirleyebilir (haritanın başlangıç senaryosunu kullan, rastgele ülke gibi), ordu seçimi yapabilir (eşit ordu, rastgele ülke, yerleşik ordu, rastgele ordu, seçili ülke, eşit ordu gibi), oyuncu seçimi yapabilirsiniz.

  Eğer 'ağ seçenekleri' kısmından 'başka oyuncular da katılabilir'i işaretlerseniz küçük bir internet sayfası açılıp kayıt olmanızı isteyen bir pencere gelir ve 'şimdi kayıt ol' tuşuna tıkladığınızda üreticinin sitesine gidip kayıt kodu satın almanız gerektiğine dair bir pencere açılıp buradan lisans satın alabilirsiniz. Oyunu satın aldığınızda daha fazla içeriğe sahip olabilir ve çeşitli eklentiler innDirebilirsiniz.

  Gerekli ayarları yaptıktan sonra 'oyunu başlat'a tıkladığınızda ülkeleri fethetmeye ve dünya hakimiyeti kurmaya başlayabilirsiniz.

  Oyunun 'Dosya' menüsünden 'tercihler'e tıkladığınızda oyun için çeşitli efektler kurabilirsiniz. Örneğin, patlamalar başlığı altında normal, az, çok ve nükleer gibi. Ayrıca yine bu menü içinden oyunun durumuna göre çeşitli ses efektleri kurabilir ve kazanma mesajları yazabilirsiniz. Radyo menüsünden de çevrimiçi kayıtlı radyoları dinleyebilirsiniz.

  Oyunun Windows haricinde Macintosh ve Linux sürümleri de mevcuttur.

  Oyunun tüm özelliklerinden yararlanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 24.95$'dır.


  Sürüm : 5.72

  Boyut : 28.4 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 oyun

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows 98/Me/NT/2000/XP

  Üretici Firma : Sillysoft Games


  [​IMG]

  Lux Delux 5.72
   
  Son düzenleme: 14 Nisan 2011
Yükleniyor...
Benzer Konular - Delux Download Forum Tarih
InAlbum 3.0 Deluxe Download I-J 16 Şubat 2009
Lux Delux (Macintosh) 5.72 Download K-L 2 Şubat 2009
Avalon Deluxe (Macintosh) 1.1.0 Download A-B 2 Şubat 2009
Lux Delux (Linux) 5.72 Download K-L 1 Şubat 2009
FTP Commander Deluxe 8.95 Retail Download E-F 29 Ekim 2008

Bu Sayfayı Paylaş