Lost Santa Rosa'ya Geri Dönüyor

'Tüm Yabancı Diziler' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 10 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. _Mr.PaNiK_

  _Mr.PaNiK_ Üye

  Lost Santa Rosa'ya Geri Dönüyor konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Lost Santa Rosa'ya Geri Dönüyor

  [​IMG]
  ‘Lost’ ekibi, sevgili Hurley’in kaldığı Santa Rosa Ruh Sağlığı Merkezi’ne ait bir sahne çekmek için Windward Community College’in kampüsüne geri döndü.
  Sahneyi görenlerden alıntı:
  Hurley bir bankta oturmakta ve resim yapmaktadır. Locke gelir, sağ ayağında alçı vardır ve tekerlekli sandalyedededir. Sandalyesini Hurley’in yanına sürer.
  Bir süre konuştuktan sonra Hurley yerinden sıçrar. Susie isminde görevli olduğu tahmin edilen bir kadına seslenir ve ona ‘Şu an tekerlekli sandalyesi olan bir adamla mı konuşuyorum?’ diye sorar. Susie Locke’un orada olduğunu doğrular. Hurley yerine oturur, daha sessiz konuşmaya devam ederler. Locke birini işaret etmektedir (ya da biriyle işaretleşmektedir). Ama bu kişinin yakında mı durduğu yoksa California’da parkedilmiş gizemli siyah bir arabada mı olduğu belli değildir.
  Bu kişinin Abaddon olduğu tahmin edilmekte.
  Bunun üzerine Hurley yeniden, bu kez daha sıkıntılı yerinden fırlar. ‘Ne?Bilmiyor musun? O kötü! ‘Elleriyle kulaklarını tıkar ve ‘Hiç bir şey duymadım, ‘Bu gerçek değil’ diye bağırmaya başlar. Susie’yi çağırır ve ‘Dönmeye hazırım şimdi’ der. Susie Hurley’in koluna girer. Locke’u orada bırakarak, hastaneye dönerler.
   

Bu Sayfayı Paylaş