Loreal Saç Boyası

'Güzellik & Bakım' forumunda Fatma tarafından 19 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Loreal Saç Boyası konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Değişiklikten yanaysanız işe saçlarınızdan başlayın. Hem bu boyalar başka... Saçı yıpratmıyor, evde uygulanabiliyor, üstelik renkleri solmuyor

  Kadınların hazır saç boyalarına talebi giderek artıyor. Pratikliğiyle dikkat çeken bu ürünler içeriklerindeki koruyucu madde dolayısıyla saçlarınızı da yıpratmıyor. Hazır boyaların tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden biri de ekonomik olması. Bu boyalar sayesinde bütçenizi zorlamadan da saçlarınızda istediğiniz rengi yakalayabilirsiniz.

  Üstelik marketlerde, eczanelerde ve parfümerilerde satılan bu boyalara ulaşmak çok kolay. Herkesin kendi evinde aynanın karşısında uygulayabileceği bu boyaları kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı kurallar var. Her şeyden önce saçınız kendi doğal rengindeyse kutunun üzerindeki rengi yakalamanız mümkün. Eğer saçınızda gölge ya da boya varsa kutunun üzerindeki renge ulaşmanız biraz zor.

  Bu yüzden alacağınız hazır boyanın katologdan renklerine bakıp saçınıza en uygun olan rengi seçmeniz size ideal sonuç verecektir. İş artık size kalıyor. Haydi amatör bir kuaför olarak aynanın karşısına geçip, eldivenleri geçirin ve saçlarınızda harikalar yaratın.
  İsterseniz fındık kabuğunun cazibesini, isterseniz ateş kızılını ya da aristokrat siyahı seçin. İlle de sarı diye tutturanlardansanız hafif doreler atın... Saçların değişmeyen markası Loreal''in kalıcı jel saç boyası Recital Preference''la saçlarınız 33 gün sonra bile ilk günkü rengini koruyor. Loreal''in şampuan boyası Recital kutularında yer alan UV filtreli koruyucu bakım kremi
  saçınızdaki boyanın rengini koruyor.
  Bu bakım kremini saçlarınızı şampuanla yıkadıktan sonra kullanırsanız etkili sonuca ulaşabilrsiniz.
  Saçlarınızda beyaz teller fazlaysa, size en uygun saç boyası Loreal Excellence Creme. Yenilenen Excellence Creme kutusundaki bakım kreminin miktarını şimdi iki katına çıkardı.
  Seramid proteinli jel krem kıvamındaki bakımın bir miktarını şaçlarınızı boyadıktan sonra, kalan kısmını ise her banyoda şampuandan sonra kullabilirsiniz.
  Loreal''in en yeni ürünü ise Feria Contraste. Saçlara doğal gölge görünümü kazandıran bu ürün eğer doğal saç rengine sahipseniz, olumlu sonuç verecektir.
  Feria Color''un Akaju gölge, Purple Viyole gölge ve Deep Blue renkleri
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Loreal Saç Boyası Forum Tarih
Lorealden Yeni Teknoloji Saç Boyası Güzellik & Bakım 20 Aralık 2008
Loreal Professionnel - Saç Bakım Ürünleri Güzellik & Bakım 31 Aralık 2008
Hicret nasıl gerçekleşti kısaca Dini Sorular ve Cevaplar 18 Şubat 2017
Karahanlılar kurucusu kimdir kısaca Tarihi Bilgiler 18 Şubat 2017
Gazneli kurucusu kimdir kısaca Tarihi Bilgiler 18 Şubat 2017

Bu Sayfayı Paylaş