Lord of the Dance - Dans Gösterisi

'Kültür Sanat Haberleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 29 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Lord of the Dance - Dans Gösterisi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Lord of the Dance - Dans Gösterisi - Lord of the Dance Dans Gösterisi
  Lord of the Dance, Türkiye’de ilk kez UNILIFE Organizasyonu ve CNN TÜRK'ün basın sponsorluğunda 11-12-13 Haziran 2010 tarihlerinde Maçka Küçükçiftlik Parkta 3 özel gösterim ile ülkemizdeki sanatseverlerle buluşacak.

  Tarih : 11 - 12 - 13 Haziran 2010
  Saat : 21:00
  Yer : Küçükçiftlik Park
  Şehir : İstanbul Avrupa


  Tüm dünyada 67’den fazla ülkede 100 milyondan fazla seyirci tarafından izlenen ve dünya çapında gişe hasılatları kıran dans fenomeni Lord of the Dance, Türkiye’de ilk kez UNILIFE Organizasyonu ve CNN TÜRK'ün basın sponsorluğunda 11-12-13 Haziran 2010 tarihlerinde Maçka Küçükçiftlik Parkta 3 özel gösterim ile ülkemizdeki sanatseverlerle buluşacak.

  Birçok ödül kazanmış bu uluslararası dans fenomeninin yaratıcısı ve yönetmeni olan Michael Flatley, tüm geleneksel sınır ve engellere rağmen, kalp ve zihnin, müzik ve dans ile birleşeceğini tüm dünyaya kanıtladı.

  Los Angeles Times tarafından ”fantastik bir sanat şaheseri” olarak nitelendirilen Michael Flatley’in Lord Of The Dance’in hikayesi Little Spirit (Küçük Ruh) ’in Lord Of The Dance’e (Dansın Efendisi) insanlarını, Karanlık Lord Don Dorcha’nın kötülüklerine karşı korumasında yardımcı olmak için zamanda yolculuk etmesiyle başlar.

  Şeytani Karanlık Gücün kahramanımıza meydan okumasıyla devam eden bu olağanüstü macerada fondaki büyüleyici Kelt müziği eşliğinde, dansçıların bedenlerinin olağanüstü figürleriyle bir aşk hikayesi hayat bulur. Artık seyirciler aşk, tehlike ve arzularla dolu mitolojik bir evrene sürüklenmiştir.

  Gösteri ekibindeki 40’dan fazla dansçı İrlanda’nın en ünlü efsanelerini dokunaklı ve şaşırtıcı bir sahne gösterisiyle seyircilere sunuyor.

  Lord of The Dance, tüm dünyada bugüne dek 800 milyon doları geçen bir gişe hâsılatı elde ederek 'Dünyanın En Yüksek Gişe Hâsılatı' elde etmiş dans gösterisi olma özelliğini de kazandı.


  Küçükçiftlik Park
  Kadırgalar Cad. No:5, Maçka
  Istanbul
  212 231 30 45
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Lord Dance Dans Forum Tarih
Mustafa Kemal trablusgarptan sonra hangi kolordusunda görev almıştır? Atatürk Hakkında Herşey 28 Ocak 2016
15.kolordu İlköğretim Okulu Bilgileri Derince Kocaeli Kocaeli Tanıtımı 17 Mayıs 2011
Lord Voldemort Kimdir - Harry Potter Karakterleri Masal Kahramanları 16 Mart 2011
Tardu Flordun Kimdir - Tardu Flordun Biyografisi Sanatçı Tanıtımları 6 Şubat 2011
Salördek Köyü Kelkit - Gümüşhane Gümüşhane Tanıtımı 8 Nisan 2010

Bu Sayfayı Paylaş