Logona Saç Boyası

'Güzellik & Bakım' forumunda Fatma tarafından 19 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Logona Saç Boyası konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  LOGONA Bitkisel Saç Boyaları''nda renk verici olarak, kontrol altında biyolojik yetiştirilmiş kına, sinameki, ceviz, barut ağacı, indigo, kurkuma, rhatany, pancar, kahve ve hatmi kullanılmaktadır. Ayrıca buğday proteini ve jojoba yağı gibi yüksek k ali teli bitkisel bakım maddeleri ile de saça boyama sırasında kalıcı bir bakım yapılmış olmaktadır. Boyama sonunda saç yapısı fark edilir şekilde iyileşmekte, saç ek bir hacım kazanmakta ve son derece kolay taranır hale gelmektedir.
  Renk Skalasında hangi LOGONA Bitkisel Saç Boyasının hangi saç rengine daha uygun olduğu görülmektedir.
  Bitkisel Boyalar Gerçekten Çok Farklı Boyuyor...
  Kimyasal boyalar, saldırgan bir şekilde saçın doğal pigmentlerini bozarak yerine sentetik boyaları yerleştirirler. Böylece orijinal saç renginiz geri dönüşsüz olarak tamamen değişmiş olur. Oysa saçın doğal renk pigmentlerinin saçı stabilize etme özelliği vardır. Dolayısıyla sıkça kimyasal boyalarla boyanan saçlarda, bu özellik kaybolduğu için, çabuk kırılma ve matlaşma görülür. LOGONA Bitkisel Saç Boyaları saçın sadece pulsu tabakasına ve dış yüzeyine yerleşir. Saçın doğal rengini veren renk pigmentleri doğal bitkisel boyanın arasından ışıldamasını sürdürür. Yeni saç renginiz, doğal saç renginizin ve bitkisel saç boyasının kombinasyonu ile ortaya çıkar.
  Doğru Boya Renginin Seçilmesi
  Bitkisel boyalarda boyama sonucu saçın cinsine bağlı olarak farklı tonlar oluşabildiği için kuaförlere saçın kalınlığını ve doğal rengini iyi analiz etmesini öneriyoruz. Saç ne kadar ince ve açık renkte ise bitkisel saç boyası da o kadar çabuk ve yoğun bir şekilde saça tutunur. Gri saçlar, bitkisel boyalarla boyandığında beyaz saçların tam olarak kapanmayacağı göz önünde bulundurulmalıdır.
  Bitkisel Saç Boyalarının Birbiriyle Karıştırılması
  LOGONA Doğal Kozmetik Bitkisel Saç Boyaları birbirleriyle karıştırılabilir. Özellikle kırmızı ve kahve tonlarının karışımı ile düşünülebilen tüm nüanslarda renkler oluşturulabilir. Ceviz-kahve, kestane ve mahagoni renkleri, siyah renkteki bitkisel saç boyası koyulaştırılabilir. Altın sarısı ve sahara karıştırılarak altın sarısı ve kırmızı arasındaki tüm nüanslar elde edilebilir.
  Uyarılar : Bitkisel saç boyası uygulanmadan önce (özellikle daha önceden başka kimyasal işlem görmüş saçlar için) Logona Boyama Öncesi Mineralli Yeşil Killi Saç Bakım Kompleksi kullanılması önerilir. Ayrıca, saç boyasının ardından Logona Boyama Sonrası Saç Bakım Kompleksi kullanılarak rengin daha kalıcı ve canlı olması sağlanır.
  · LOGONA Doğal Kozmetik Bitkisel Saç Boyaları koruyucu ve uzun süre kalıcıdır.
  · Üretiminde kullanılan tüm hammaddeler, pestisit ve ağır metal kirliliği açısından sürekli olarak kontrol edilmektedir.
  · Bitkisel boyalar, kimyasal ve oksidasyon boyaları gibi saçın doğal yapısına zarar vermezler.
  · LOGONA bitkisel saç boyaları sentetik boya, koku , konserve edici madde ve diğer kimyasal maddeleri içermez.
   

 2. tşkler..........
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Logona Saç Boyası Forum Tarih
Hangi vitamin eksikliğinde hangi hastalık meydana gelir kısaca Diyet Beslenme Pazar 19:59
Aminoasitlerin özellikleri maddeler halinde kısaca Konu Dışı Başlıklar Pazar 19:57
Monosakkaritlerin özellikleri ve görevleri nedir kısaca Eğitim Bilgileri Pazar 19:56
Necip Fazıl Kısakürek kişisel özellikleri kısaca Biyografi & Otobiyografi Pazar 19:55
Kurallı ve devrik cümle örnekleri 10 tane kısaca Eğitim Bilgileri Pazar 19:54

Bu Sayfayı Paylaş