LockCrypt 1.15

'K-L' forumunda Siraç tarafından 29 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  LockCrypt 1.15 konusu
  Size: 2.22MB
  [​IMG]
  Publisher: Visit Website
  [​IMG]
  Release Date: 2008-02-13
  [​IMG]
  Submit Date: 2008-02-14
  [​IMG]
  OS: Platform Independant


  [​IMG]

  Üretici Açıklaması :
  Java LockCrypt'ta yazılan özgür bir hesap idare uygulaması, bir hesap idare yazılımının, Java'da yazdığı kullanması kolaydır.

  LockCrypt, parolalar ve diğer kişisel bilgiyi hatırlamak zor depolamak için emniyetli, merkezi bir veritabanını sağlamayı hedefleyecek. LockCrypt'un, senin website parolaların, telefon sayıları, kredi kartı ayrıntılarının ayrıntılarını tutması için merkezi bir veritabanını sağladığı "LockCrypt": santral veritabanının bazı anahtar özellikleri buradadır, ve bilgiyi zor hatırlamanın diğer türü.

  İnsanlar çoğunlukla, bu bilgiyi yazar, ve herhangi birisinin, görebildiği onu bırakır. LockCrypt'la, senin verin, sadece görünürdür, sen, bir parolaya girdikten sonra. · Senin verini emniyete alması için kuvvetli şifreleme LockCrypt kullanım sıfır blok zincire vurması ve DES şifrelemesi.

  Bu metot, çok emniyetli geçerek kriptografi sanayisi olarak kabul edilendir. Her ne, senin, girdiğini görevlendirir, senin gözlerin için, tek midir, hiç kimse, ilk girme olmadan onları senin parolana göremeyecek.

  Arayüz sürükleme ve bırakmasını kullanmak için kolay, LockCrypt tarafından tekrar düzenlemeyi senin hesaplarına kolay yapmaya yardım etmek için desteklenir.

  Özelleştirilebilir hesap, her hesabın, bir tip ve bir ikon tayin edilebildiğini yazar. Bu, o hesap tipi için genellikle alışık alanlarda doldurman için sana izin verir, ve listede onu çabukça tanıman için sana izin verir.


  Şimdi Yükle
   

Bu Sayfayı Paylaş