Litex All To WMA Converter 1.77

'K-L' forumunda Siraç tarafından 12 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Litex All To WMA Converter 1.77 konusu All To WMA Converter tek adımda bütün ses dosyalarınızı WMA formatına dönüştürebileceğiniz bir yazılım. All To WMA Converter ses dosyalarınızın formatlarını hızlı bir şekilde değiştirebilmeniz için tasarlanmış.

  All To WMA Converter ile dosyalarınızı WMA formatına çevirmek çok kolay bunun için yapmanız gereken şey müziklerinizin bulunduğu klasöre girerek çevirmek istediğiniz parça ya da parçaları seçtikten sonra sağ tıklayıp "Convert to WMA" yazısına tıklamanız. Yazılımı yüklediğiniz zaman sağ tıkladığınızda burada kolay ulaşım için konan kısayollara birde dönüştürme kısayolu ekliyor bu sayede işlemlerinizi oldukça hızlı bir şekilde yapabiliyorsunuz. Sağ tıkladığınızda yazılımın iki farklı seçeneği mevcut ilk seçenek yani "Convert to WMA" seçeneği çevirirken size kalitesi hakkında soru soruyor ve istediğiniz kaliteye dönüştürülmesini sağlıyor. İkinci seçenek "Quickly convert to WMA" seçeneği ise size soru sormadan otamatik olarak çeviri işlemini yapıyor.

  All To WMA Converter ID3v2 Tag özelliği sayesinde dosyalarınızın sanatçı, albüm isimlerini hem sizin elle girmenize hemde otamatik olarak bulunmasına olanak tanıyor. WMA 9 çözücüsününde içinde bulunduğu bu program dosyalarını rahatlıkla tanıyabiliyor ek bir paket yüklemenize gerek kalmıyor. Yazılımın burada yayınladığımız sürümü süre/kullanım kısıtlamalı olduğundan sadece 14 gün boyunca tüm özellikleri ile kullanılabiliyor. Yazılımın tam sürümüne sahip olmak için 14.95$ ödemeniz gerekmektedir
  http://www.litexmedia.com/files/all2wma.exe
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş