Lingobit Localizer 5.5.4752 Download

'Linux işletim sistemi' forumunda Siraç tarafından 20 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Lingobit Localizer 5.5.4752 Download konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Lingobit Localizer 5.5.4752 Download

  Sürüm : 5.5.4752

  Boyut :
  22.4 Mb

  Kullanım İzni :
  Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 90 gün

  Dil :
  Ingilizce

  İşletim Sistemi :
  Windows 2000/2003/XP

  Üretici Firma :
  Lingobit Technologies


  Tanıtım:
  Üreticinin Açıklaması: Lingobit Localizer, çevirmenlerle kolay, sorunsuz ve verimli işbirliği yapma amaçlı profesyonel bir yazılım yerelleştirme aracıdır.

  Lingobit Localizer yerelleştirme yöneticisi, çevirmenler ve test eden kişiler arasında verimli etkileşim için ideal ortam sağlar. Kaynak kod gerekli değil ve tüm teknik detaylar sezgiyle anlaşılır ve öğrenmesi kolay. Kalite kontrol, çevirinin yeniden kullanılması ve proje yönetimi için son teknoloji ürünü otomatik araçlar, yüksek verimliliği ve olağanüstü kaliteyi garanti eder.

  Özellikler:

  Win32/MFC, .NET, Delphi Uygulamaları ve Java Özellik Dosyalarının Yerelleştirilmesi
  Lingobit Localizer Win32/MFC, .NET ve Delphi uygulamalarının ikili yerelleştirilmesini destekler. Yani çevirisi yapılmış sürümü edinmek için kaynak kodunu değiştirmeniz veya uygulamanızı yeniden derlemeniz gerekmez.
  Çevirinin Tekrar Kullanılması
  Yazılımınızın yeni sürümünü yayınladığınızda, sadece yeni ya da değiştirilen içeriği çevirmeniz gerekir.
  Otomatik Kalite Kontrol
  Denetleme, yazımı kontrol edebilir ve eksik veya yinelenmiş metin, kısayollar, hızlandırma ve erişim tuşları ve diğer yaygın çeviri sorunlarını otomatik olarak algılayabilir. Ayrıca, Lingobit bu hataların büyük bir bölümünü otomatik olarak onarabilir.
  Aktarım Sihirbazı
  Aktarma Sihirbazı yöneticiler, çevirmenler ve kalite kontrol ekibi arasında kolay işbirliğini mümkün kılar. Ücretsiz Lingobit Translator yayını lisans ücretlerini önemli ölçüde azaltır ve çevirmenin yerelleştirilmeyecek veya korunmuş kaynakları istemeden değiştirmesini önler.
  Görsel Editör
  Görsel editör, çeviri sırasında diyalogları ve formları görmenizi ve düzenlemenizi sağlar. Tasarım yöneticisi, çevirisi yapılmış metni yerleştirmek için kontrolleri yapmanıza yardımcı olur.
  Çeviri Belleği
  Çeviri belleği ile aynı satırı iki kez çevirmezsiniz; çünkü çevirileri diğer yerelleştirme projeleri için tekrar kullanabilirsiniz. Lingobit Localizer'daki Çeviri Belleği, diğer uygulamalarla kolay bilgi alışverişi için TMX ve CSV biçimlerinden bilgi alabilir ya da bu biçimlere yükleme yapabilir.
  Prova Çevirisi & Hata Bulucu
  Uygulamanızın yerelleştirme için hazır olup olmadığını kontrol etmek için Prova Çevirisi'ni kullanın. Hata Bulucu, hatalara neden olan çevirileri bulmanıza yardımcı olur.
  Komut Satırı Arayüzü
  Komut satırı arayüzünü kullanarak Lingobit Localizer'ı yapım sürecinizle kolayca bütünleştirebilirsiniz.
  Çok Dilli, Tek Dilli veya Sadece Kaynak Dilli DLL Dosyaları Oluşturun
  Lingobit Localizer tüm yaygın yerelleştirme yöntemlerini destekler.
  Tüm Çeviriler Tek Bir Çeviri Projesinde
  Bir projede istediğiniz kadar çok sayıda dil olabilir. Lingobit Localizer, Windows, .NET ve Java platformları tarafından desteklenen tüm dilleri destekler.
  Durumlar, Raporlar, İstatistikler, Filtreler
  Proje raporları ve istatistikler çeviri maliyetini hesaplamanıza ve yerelleştirme sürecini izlemenize yardımcı olur. Durumlar, her bir öğenin çeviri durumunu kontrol etmenizi sağlar.
  Sürüm Kontrolü
  Lingobit Localizer'daki Sürüm Kontrolü, Microsoft SourceSafe veya CVS ile benzer olarak, projede yapılan değişikliklerin bir geçmişine sahip olmanızı sağlar. Üstelik, projeleri kolayca karşılaştırabilirsiniz.

  Lingobit Localizer'ın iki yayını mevcuttur: Lingobit Localizer Enterprise ve Lingobit Localizer Professional. Her iki yayın da kişi ve kurumlara kolay kullanımlı ve güçlü yerelleştirme çözümü sunar.

  Lingobit Localizer Professional Edition
  Lingobit Localizer Professional, Kalite Kontrol, çeviri tekrar kullanımı ve proje yönetimi için son teknoloji ürünü araçlarla eksiksiz bir yerelleştirme çözümüdür. Bu yayın yazılım yerelleştirmesini büyük ölçüde kolaylaştırır ve yüksek verimlilik ile olağanüstü kaliteyi garanti eder.
  Lingobit Localizer Enterprise
  Lingobit Localizer Enterprise, çevirmenlerle işbirliği için gerekli araçları sunarak ve üçüncü tarafların ürettiği araçlarla kolay çeviri belleği değişimi sağlayarak Professional yayınını genişletir.

  Kısıtlama ve lisans:
  Programı 90 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız.
  Lingobit Localizer Professional Edition
  Küçük ve orta büyüklükteki projeler için. Fiyatı 895$'dır.
  Lingobit Localizer Enterprise Edition
  En kapsamlı yerelleştirme çözümü. Fiyatı 1195$'dır.

  [​IMG]

  Lingobit Localizer
   

Bu Sayfayı Paylaş