LimeWire Basic (Türkçe) 5.4.8 İndir

'K-L' forumunda Siraç tarafından 24 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  LimeWire Basic (Türkçe) 5.4.8 İndir konusu LimeWire Basic (Türkçe) 5.4.8

  Kapladığı Alan : 19.8 Megabayt

  Kullanım Hakkı : Ücretsiz (Freeware Bedava)

  Lisan
  : Türkçe

  İşletim Platformu
  : Windows 2000/2003/XP/Vista/7

  Üretici Şirket : Lime Wire LLC

  [​IMG]

  Tanıtım

  LimeWire Basic, Gnutella ağı üzerinden kullanıcılarına hizmet veren bir dosya paylaşım Yazılımıdır. Açık kaynak kodlu bir Program olduğundan Hepsiyle ücretsiz olarak sunulmaktadır. Birçok farklı kategoride arama yapabilmenizi sağlamaktadır; ses, video, görüntü, belge ve program dosyaları. Ayrıca herhangi bir kategori belirtmeden de arama yapılabilmektedir.

  Program özellikle ses dosyalarını bulabilmesi ile ünlüdür. Arama yapabilmek için ses dosyasının, parçayı seslendirenin veya bulunduğu albümün adını bilmeniz yeterlidir. Bilgileri uygun alanlara girdikten sonra "Search"(Ara) düğmesine basmanız gerekmektedir. Program size dosyanın bulunduğu bütün kaynakları innDirilme sayısına göre sıralayacaktır. En çok innDirilme yapılan kaynağın en güvenli ve en hızlı kaynak olduğu varsayımına güvenebilirsiniz.

  Program yaptığınız arama sonuçlarında dosyaların kalitesini, lisans durumunu, dosya biçimini, dosya boyutunu, bit oranını ayrıntılı biçimde gösterdiğinden size en uygun olan arama sonucunu seçebilirsiniz. Dosyaların yüklenme hızları kaynağına göre değişmekte olup genel anlamda oldukça süratlidır. İnnDirdiğiniz dosyaları gruplayabilir, varsayılan olarak seçilmiş dosya innDirme dizinini isteğinize göre değiştirebilirsiniz.

  Dahili bir medya oynatma aracına da sahip olan LimeWire Programı ile daha dosyalarınızı innDirirken oynatmaya başlayabilirsiniz, yani ön izleme özelliğini kullanabilirsiniz. Aynı anda birden çok arama ve yükleme de yapabilme olanağınız bulunmaktadır.

  Birçok tema desteği sunarak görselliğe ve kullanıcı özelleştirmesine de önem verdiğini gösteren LimeWire Programını kullanırken şüphesiz ki büyük zevk alacaksınız. Programın bütün özellikleri ayrıntısı ile aşağıda anlatılmıştır.

  Programın En Gözde 10 Özelliği:

  1. Farklı yazılımların toplanması ile oluşturulmamıştır, yani tek başına tümleşik bir yazılımdır. İçerisinde de hiçbir casus Program ve reklam ajanı bulundurmadığını garanti eder.
  2. Güvenlik duvarından - güvenlik duvarına aktarım özelliği ile şu an kullanıcıların % 60'a yakını güvenlik duvarı kullandığından dosyaların innDirilmesi sırasında herhangi bir güvenlik sorunu yaşama riskiniz oldukça düşüktür.
  3. Hızlı ağ bağlantıları; yeni kullanılan "UDP Host Önbellekleri" ile LimeWire çalıştırıldıktan hemen sonra, kullanıcılar daha önce hızlı bağlandıkları ağlara bağlanabilirler.
  4. Uluslararası tak ve çalıştır özelliği ile; UPnP desteğine izin verilerek daha çok arama sonucu bulunması ve daha hızlı yüklemeler yapılması sağlanır.
  5. iTunes bütünleşmesi; Windows ve Mac kullanıcıları şimdi LimeWire'in iTunes bütünleşmesinden faydalanabilirler.
  6. Creative Commons bütünleşmesi; LimeWire şimdi bir Creative Commons Lisansı altında lisanslı OGG ve MP3 dosyalarını tanıyabilmektedir.
  7. "Yenilikler Neler?" özelliği; kullanıcılar eklenen en yeni içerikler için ağa göz atabilir.
  8. LimeWire'de yapılan aramalar şimdi tam olarak dosyaları tanımlayan bilgileri göstermektedir.
  9. Proxy desteği; ağ üzerindeki vekil kullanıcıların da innDirme yapabilmelerine izin verilmektedir.
  10. Uluslararası arama ve gruplama için destek; kullanıcılar artık herhangi bir lisanda arama yaparak diğer yabancı kullanıcıların yüklediği içeriklere de ulaşabilmektedir, ayrıca en yakın kaynaktan yükleme yapılabilmesi de sağlanmaktadır.

  LimeWire Programının Sahip Olduğu Önemli Özellikler:
  Kullanım kolaylığı. Sadece bilgisayarınıza kurun, çalıştırın ve arama yapmaya başlayın.
  Dosyaları veri bilgileri ile arayabilme kabiliyeti.
  Aynı anda birden fazla arama yapılabilmesini sağlayan, zarif görünümlü, çoklu arama sekmeleri arayüzü.
  Aynı dosyanın çeşitli kaynaklardan innDirilmesi ile dosyaların çok daha hızlı yüklenmesini sağlayan "sürü yüklemesi" özelliği.
  Macintosh ve Windows işletim Platformu kullanıcıları için iTunes bütünleşmesi.
  Benzersiz "ultrapeer" teknolojisi ile kullanıcıların çoğu için genişbant bağlantı gereksiniminin azalması.
  Dosya kaynaklarının incelenebilmesi; aynı dosyanın yüklü olduğu hostları arayabilme özelliği. Hatta güvenlik duvarı denetimi ile çalışabilme.
  Dosya verilerinin güvenli olup olmadığının öğrenilebilmesini sağlayan BitZi adlı sitenin desteği. Bu özelliği şu şekilde kullanabilirsiniz; innDirmek istediğiniz dosyanın üzerine gelip ters tıklayın ve "Advanced"(Gelişmiş) > "Lookup File with BitZi"(BitZi ile dosyayı incele) yolunu izleyin.
  Uluslararası Versiyon ile birçok yeni dile destek verilebilmesi.
  Dağıtımı yapılmış bir bağlantı Platformu olan GWebCache ağını kullanabilme.
  Şimşek hızı ile yükleme yapabilmek için kendiliğinden yerel ağlarda arama yapılabilmesi. Eğer kullanıcı ortak kullanılan bir ağda veya üniversite ağında ise diğer kullanıcılardaki dosyaların hemen yüklenebilmesi.

  LimeWire Programının ücretsiz "Basic" Versiyonünden ayrı bir de "Pro" Versiyonü bulunmaktadır. Programın daha üstün özelliklere sahip bu Versiyonünü kullanabilmeniz için 21.95 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir. İsteğinize bağlı olarak buraya tıklayıp satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Pro Versiyonünün Basic Versiyonünden Üstün Özellikleri:
  İyileştirilmiş arama sonuçları.
  Daha hızlı dosya innDirebilme.
  Daha fazla kaynağa bağlanabilme.
  Yalnızca Pro sürüme özel temalar.
  Ücretsiz teknik destek.
  6 ay boyunca ücretsiz güncelleme.

  Not: Linux destekli Versiyon için buraya, Mac destekli Versiyon için de buraya tıklayınız.

  UYARI: Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca indirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya indirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.

  LimeWire Basic (Türkçe) 5.4.8
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - LimeWire Basic (Türkçe) Forum Tarih
LimeWire Basic (Türkçe) 5.5.8 İndir K-L 3 Mayıs 2010
LimeWire Basic (Türkçe) 5.5.5 İndir K-L 12 Mart 2010
LimeWire Basic (Türkçe) 5.3.6 İndir K-L 3 Ekim 2009
LimeWire Basic (Türkçe) 5.2.13 İndir K-L 3 Ağustos 2009
LimeWire Basic (Türkçe) 5.1.4 İndir K-L 25 Haziran 2009

Bu Sayfayı Paylaş