LimeWire Basic 4.17.4 Beta

'K-L' forumunda Siraç tarafından 3 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  LimeWire Basic 4.17.4 Beta konusu LimeWire Basic 4.17.4 Beta

  Tanıtım:
  NOT : 4.16.3 ve sonraki sürümlerde artık Kurulumdan İtibaren Türkçe'dir.

  LimeWire Basic, Gnutella ağı üzerinden kullanıcılarına hizmet veren bir dosya paylaşım yazılımıdır. Açık kaynak kodlu bir yazılım olduğundan tümüyle ücretsiz olarak sunulmaktadır. Birçok farklı kategoride arama yapabilmenizi sağlamaktadır; ses, video, görüntü, belge ve program dosyaları. Ayrıca herhangi bir kategori belirtmeden de arama yapılabilmektedir.

  Yazılım özellikle ses dosyalarını bulabilmesi ile ünlüdür. Arama yapabilmek için ses dosyasının, parçayı seslendirenin veya bulunduğu albümün adını bilmeniz yeterlidir. Bilgileri uygun alanlara girdikten sonra "Search"(Ara) düğmesine basmanız gerekmektedir. Yazılım size dosyanın bulunduğu tüm kaynakları innDirilme sayısına göre sıralayacaktır. En çok innDirilme yapılan kaynağın en güvenli ve en hızlı kaynak olduğu varsayımına güvenebilirsiniz.

  Yazılım yaptığınız arama sonuçlarında dosyaların kalitesini, lisans durumunu, dosya biçimini, dosya boyutunu, bit oranını ayrıntılı biçimde gösterdiğinden size en uygun olan arama sonucunu seçebilirsiniz. Dosyaların yüklenme hızları kaynağına göre değişmekte olup genel anlamda oldukça hızlıdır. İnnDirdiğiniz dosyaları gruplayabilir, varsayılan olarak seçilmiş dosya innDirme dizinini isteğinize göre değiştirebilirsiniz.

  LimeWire Yazılımının Sahip Olduğu Önemli Özellikler:

  Kullanım kolaylığı. Sadece bilgisayarınıza kurun, çalıştırın ve arama yapmaya başlayın.
  Dosyaları veri bilgileri ile arayabilme kabiliyeti.
  Aynı anda birden fazla arama yapılabilmesini sağlayan, zarif görünümlü, çoklu arama sekmeleri arayüzü.
  Aynı dosyanın çeşitli kaynaklardan innDirilmesi ile dosyaların çok daha hızlı yüklenmesini sağlayan "sürü yüklemesi" özelliği.
  Macintosh ve Windows işletim sistemi kullanıcıları için iTunes bütünleşmesi.
  Benzersiz "ultrapeer" teknolojisi ile kullanıcıların çoğu için genişbant bağlantı gereksiniminin azalması.
  Dosya kaynaklarının incelenebilmesi; aynı dosyanın yüklü olduğu hostları arayabilme özelliği. Hatta güvenlik duvarı denetimi ile çalışabilme.
  Dosya verilerinin güvenli olup olmadığının öğrenilebilmesini sağlayan BitZi adlı sitenin desteği. Bu özelliği şu şekilde kullanabilirsiniz; innDirmek istediğiniz dosyanın üzerine gelip ters tıklayın ve "Advanced"(Gelişmiş) > "Lookup File with BitZi"(BitZi ile dosyayı incele) yolunu izleyin.
  Uluslararası sürüm ile birçok yeni dile destek verilebilmesi.
  Dağıtımı yapılmış bir bağlantı sistemi olan GWebCache ağını kullanabilme.
  Şimşek hızı ile yükleme yapabilmek için kendiliğinden yerel ağlarda arama yapılabilmesi. Eğer kullanıcı ortak kullanılan bir ağda veya üniversite ağında ise diğer kullanıcılardaki dosyaların hemen yüklenebilmesi.
  UYARI
  Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca innDirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya innDirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, innDir.com olarak paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.

  Sürüm : 4.17.4 Beta

  Boyut : 4.2 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Lime Wire LLC

  [​IMG]

  LimeWire Basic 4.17.4 Beta
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - LimeWire Basic Beta Forum Tarih
LimeWire Basic 4.17.5 Beta K-L 3 Şubat 2009
LimeWire Basic (Macintosh) 4.17.4 Beta Download K-L 2 Şubat 2009
LimeWire Basic 5.0.4 Beta K-L 9 Ocak 2009
LimeWire Basic (Macintosh) 4.17.4 Beta Diğer Programlar 20 Ağustos 2008
LimeWire Basic (Linux) 4.17.4 Beta Linux işletim sistemi 19 Ağustos 2008

Bu Sayfayı Paylaş