LG Windows Mobile 7 Telefonlar

'Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller' forumunda Mavi_Sema tarafından 27 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  LG Windows Mobile 7 Telefonlar konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Aktif bir Twitter kullanıcısı LG'nin Windows Mobile ile ilgili planlarına ait bilgileri açıklayarak internet ortamına sızdırdı. Sızan bilgilere göre, LG ilk Windows Mobile 7 cep telefonunu 2010 yılı eylül ayına doğru tanıtmayı planlıyor. Bu, Microsoft'un da duyuracağı bir yeniliğe denk geliyor. Windows Mobile işletim sisteminin cep telefonu pazarından aldığı pay güneş altında kar gibi erirken Microsoft'un amacının bu olduğu hakkında ciddi kuşkularımız var. Büyük ihtimalle, LG Windows Mobile 7 cep telefonları ile ilgili resmi ağızdan ilk bilgilere Barselona'da 15 - 18 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek 2010 MWC Mobil Dünya Kongresi'nde ulaşacağız.


  [​IMG]

  Windows Mobile 7 işletim sistemi bugüne kadar defalarca ertelenmiş durumda. Ürünün basına tanıtım toplantıları bir şekilde hep iptal edildi. Farklı ürün tanıtım ve duyuru tarihi söylentilerine rağmen CES 2010 Tüketici Elektroniği Fuarı'nı ziyaretimizde ürünün kesin duyuru tarihi ile ilgili herhangi net bilgiye açıklanmadı. MWC 2010 Dünya Mobil Kongresi beklenen bu duyurunun yapılması için en uygun etkinlik gibi görünüyor ancak Microsoft'un henüz Windows Mobile işletim sisteminin durumu ile ilgili resmi bir açıklama yapmaya hazır olup olmadığı belli değil.


  [​IMG]

  Söylentileri içeren Twitter mesajları ilgili Twitter hesabından kaldırıldığından bu mesajları giren blog sahibinin kim olduğunun öğrenildiği anlaşılıyor. LG'nin Windows Mobile 7 stratejisi hakkında bir açıklama yapacağını düşünüyoruz. Bunun için detay açıklama ve haberleri dikkatle gözlemleye devam edeceğiz. Öte yandan, merakla beklenen yeni Android cep telefonu modelleriyle ilgili haberler Windows Mobile haberlerini gölgede bırakabilir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Windows Mobile Telefonlar Forum Tarih
Firefox, Windows Mobile 7'ye Küstü Mozilla Hakkında Her şey 24 Mart 2010
Adarian Money (Windows Mobile) 5.0 build 2490 İndir A-B 17 Kasım 2009
Windows Mobile 7'yi tanıyın! Windows 7 10 Kasım 2009
Windows Mobile 6.0 Diğer Tüm Programlar 9 Ekim 2009
Windows Mobile 6 Themes Cep Temalar 8 Ekim 2009

Bu Sayfayı Paylaş