Lewis Hamilton'un özel hayatına dair...

'Magazin Haberleri' forumunda Fatma tarafından 13 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Lewis Hamilton'un özel hayatına dair... konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Hamilton'ın Pussycat Dolls grubunun üyesi olan sevgilisinin daha önce Formula 1'den hiç haberi olmadığını biliyor muydunuz? Lewis Hamilton, kız arkadaşı Nicole ile ilk tanıştığında onun Formula 1'le ilgili hiç bir fikri olmadığını itiraf etti.


  [​IMG]


  [​IMG]  McLaren'in 23 yaşındaki pilotu, Formula 1 tarihinin efsane isimlerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Ancak, geçen sene Kasım ayında Münih’teki MTV Müzik Ödülleri’nde seksi şarkıcıyla tanıştığında, Nicole’ün onun kim olduğuyla ilgili hiç bir fikri yokmuş.

  Hamilton, daha önce kızlarla ilgili hiç bir sorunu olmadığını, ancak Formula 1’de yer almanın, ona bir çok yere gitme ve daha önceleri tanışma imkanı olmayan bir çok insanla tanışma olanağı sağladığını söyledi.

  "Ancak, tanıştığım kızlardan bir çoğu Formula 1’in ne olduğunu bile bilmiyor. Nicole de bunlardan biri. Onunla tanıştığımızda, bana ‘Formula 1 NASCAR gibi bir şey mi? Tam olarak nasıl bir şey?’ demişti. Güzel olan ise, aynı tutkuları paylaşıyor olmamız ve hayatta iyi bir şeyler yapmak için çabalıyor oluşumuz."

  Hawai doğumlu Scherzinger (30), yaz tatilinde Lewis’le Kaliforniya ve İspanya’da yaptıkları tatillerden sonra, Hamilton ile beraber bir ev alıp, birlikte yaşamayı düşünmeye başladı.

  Monaco’daki yarış birinciliğini birlikte kutladılar ve ayrıca Hamilton Cumartesi günü Paris’te Nicole’e iç çamaşırı alırken görüntülendi. İkili ayrıca Hamilton’ın dedesinin yaşadığı Grenada’da da birlikte tatil yaptılar ve Nicole, Nelson Mandela’nın Londra’daki 90. yaş kutlamalarında da Lewis’in yanında hazır bulundu.

  Formula 1 pilotlar şampiyonasında, bitime 3 yarış kala 7 puan farkla birinciliğini sürdüren Hamilton, dedesinin Nicole’a, hızını kendisinden aldığını, hızlı araç kullanma yeteneğinin dedesinden babasına, babasından da ona geçtiğini anlattığından bahsetti.

  Hamilton’un Annesi

  Hamilton hayatındaki diğer önemli kadını da unutmuş değil. Lewis, geçenlerde annesini ilk tasarım kıyafetlerini almak üzere alışverişe çıkardığında görüntülendi.

  Hamilton, bu konuda “Annem tasarımcı kıyafetleri almayı karşılayabilecek kadar çok para kazanmıyor. Dolayısıyla, ben onu alışverşe çıkarıp istediği her şeyi almasını sağlamak istedim. Bu ikimiz için de çok güzel bir gündü” şeklinde bir açıklama yaptı.

  Lewis açıklamasını, “Küçükken beni sınırlardı, ve istediğim her şeyi veremezdi. Hala ara ara beni fazlasıyla sınırladığı için üzülüyor. Ancak bu güner geride kaldı. Onu uzun zamandır göremiyordum. Geçenlerde beraber bir öğlen yemeği yedik. Çok güzel geçti, çok mutluyum” şeklinde sonlandırdı.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Lewis Hamilton'un özel Forum Tarih
Bernard Lewis Kimdir - Bernard Lewis Biyografisi Biyografi & Otobiyografi 14 Eylül 2011
İstila Kitabı - J. S. Lewis Kitap, Resim ve Dergi 12 Aralık 2010
Gizlisonda Mektupları Kitap Özeti C. S. Lewis Kitap Özetleri & E-Kitaplar 15 Eylül 2010
Lewis Hamilton Temaları Cep Temalar 10 Nisan 2010
Alice Harikalar Diyarında ve Aynadan İçeri Lewis Carrol Kitap, Resim ve Dergi 10 Mart 2010

Bu Sayfayı Paylaş