Levi’s 2010 Spor Bayan Çanta Modelleri

'Ayakkabı ve Çanta Dünyası' forumunda Mavi_Sema tarafından 17 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Levi’s 2010 Spor Bayan Çanta Modelleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Jean’in dünyadaki yaratıcısı Levi Strauss & Co’nun 150 yılı aşkın hikayesine baktığımızda, Levi’s® markası nesiller boyu özgürlüğün ve kendini ifade etmenin sembolü olarak görülmüş ve değişen sosyal yaşam dengeleri içerisinde tüketicilerin hayatında yer almıştır. Barış için büyük savaşların yaşandığı, Berlin Duvarı’nın yıkıldığı, devrimlerin gerçekleştiği ortamlarda Levi Strauss & Co hep varoldu ve bugüne kadar markayı başarı ile taşıdı.

  Hazır giyimde jean dönemini yaratan ve yükselişini yıllardır sürdüren markanın başarısının ardında tüketici ile kurulan özel ilişki ve bağlılık yatmaktadır. Misyonu tüm dünyayı giydirmek olan LS&CO, tüketicilerin seveceği ürünler yaratırken, güven ortamını oluşturmuş, herkes tarafından tercih edilecek ve dünyanın farklı ülkelerinde beğenilecek ürünleri pazara sunarak, kalite, stil ve fonksiyonelliği ürünlerinde buluşturmuştur.

  Levi’s Spor ve modern 2010 çanta modelleri yine gençlerin tercihleri arasında yer alıyor. Levi’s kalitesinin yanında şık ve kendine özgü modelleri ile bir çok zaman yeni trendlerin öncüsü olmuştur. 2010 Levi’s bayan çanta modellerini sizler için aşağıya topladık.


  [​IMG][​IMG]

  [​IMG][​IMG]

  [​IMG][​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş