Lemony Snicket's - A Series of Unfortunate Events

'Demo Oyun İndir' forumunda Siraç tarafından 9 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Lemony Snicket's - A Series of Unfortunate Events konusu Lemony Snicket's - A Series of Unfortunate Events

  [​IMG]

  Violet, Klaus ve Sunny Baudelaire adlı 3 küçük çocuğun, anneleri yangında öldükten sonra kötü amcaları Kont Olaf'ın gizemli malikesinde yaşamaya başlamalarından itibaren başlarından geçen olaylara şahit oluyoruz.

  Kötü kalpli amcamız Kont Olaf'ın ailemizin gizli serveti hakkındaki planları, Kötü teyzemiz Josephine ve diğer amcamız Monty'nin başımıza açtığı dertleri atlatmaya çalışıyoruz bu oyunumuzda. Baudelaire ailesinden kalan 3 küçük çocuğun tümünün yeteneklerini kullanarak 15 değişik görevde, Olaf'ın mansiyonu ve Lachrymose gölü gibi çok çeşitli mekanlarda, maceralara atılıyoruz. Bir mucit zekasına sahip Violet ile bulmacaları çözmeye çalışıyor, Klaus ile karşılaşacağımız düşman ve yaratıkları (fareler, yengeçler, devasa sinekler, vb..) alt ediyor ve güçlü dişleri ile adeta herşeyi kemirebilen bebek Sunny ile de dar gizli geçitlerdeki yolları açmaya çalışıyoruz.

  Olaf'ın planlarını alt edebilecekmiyiz ? Biz başımıza açtığı dertlerle uğraşırken yeni sorunlarla karşılaşabilecekmiyiz ? Yoksa bu hikayenin de sonu ailemizin ölmesi gibi bir facia mı olacak ? A Series Of Unfortunate Events, sizleri oldukça değişik konusu ve işleyişi ile farklı ruh alemlerine taşıyacak...

  Oyundaki Başlıca Karakterler

  Klaus : Klaus Baudelaire, evin ortanca çocuğu ve 12 yaşında olmasına rağmen birçok insanın hayatı boyunca okumadığı kadar çok kitap okumayı başarabilmiş bir çocuk. Bulmacaları çözmekte ve ipuçlarını bulmakta haylı uzman. Ve tabii kardeşlerini kötülüklerden korumakta da.

  Violet : Violet Baudelaire, evin ablası ve dünyanın belki de 14 yaşında olan tek mucidi. Kardeşlerini icatları ile korumakta usta. Ailenin akıl hocası. Tabii her sorumluluğu çok olan birey gibi bazen hata da yapabiliyor.

  Sunny : Sunny Baudelaire, evin minik bebeği. Ancak tuhaftır ki bebek olmasına ve daha emeklemesine rağmen dişleri o kadar güçlü ki Violet'in tasarladığı icatların parçalarını en ulaşılmaz görülen yerlerden bile önüne çıkan engelleri parçalayarak alabiliyor.

  Kont Olaf : Kont Olaf, vicdansız ve taş kalpli bir ev sahibi olmasının yanında kötü bir de aktör. Baudelaire ailesinden olmasına rağmen, amacı sadece ailenin gizli servetine sahip olabilmek. Çocuklar ondan çok korkuyorlar, aynı birçok yetişkinin de korktuğu gibi.

  Monty Amca : Asıl mesleği doktorluk olan Morty Amca, aynı zamanda dünyanın en ünlü yılan uzmanı. Aslında şu anda Peru'ya araştırma yapmak için gitmeyi planlıyor, ancak muhtemelen bunu gerçekleştiremeyecek.

  Josephine Teyze : Herşeyden korkan bir dul olan Josephine Teyze aslında korkularında haksız sayılmaz. Kendiliğinden parçalara ayrılan gizemli malikanenin kapıları gibi eşyalardan kim korkmaz ki ? Ancak malikanede garip şeyler olduğundan kuşkulanmayacak kadar da saf biri.


  Bu 3 küçük talihsiz çocuğu kurtarabilecekmisiniz ? A Series Of Unfortunate Events gerçekten de farklı konusu ve senaryosunun işleyişi ile benzer macera oyunlarından sıyrılmayı başarıyor. Baudelaire Ailesinin arasına hoşgeldiniz. Umarım onlara yol gösterip, kötü planlardan kurtulmalarını sağlayabilirsiniz.


  En Düşük Sistem Gereksinimleri :


  • Ekran Kartı : DirectX 9.0b ve 3D Görüntü destekli 32MB Ekran Kartı
  • İşlemci : Pentium 3 600Mhz veya Athlon 800Mhz İşlemci
  • Hafıza : 128MB Hafıza
  • Sabit Sürücü : 350MB Boş sabit sürücü alanı
  • Ses Kartı : DirectX 9.0b destekli 16 bit ses kartı

  Uyarı : Oyun ATI Radeon 9000 serisi ile bazı görüntü sorunları çıkartabiliyor.


  Özellik Kısıtlamalı - Demo


  İNDİR
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Lemony Snicket's Series Forum Tarih
Lemony Snicket Karekteri - Hayali Karakterler Masal Kahramanları 16 Eylül 2010

Bu Sayfayı Paylaş