Lavasoft Privacy Toolbox 7.6.0.0 Download

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 31 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Lavasoft Privacy Toolbox 7.6.0.0 Download konusu Lavasoft Privacy Toolbox 7.6.0.0 Download

  Sürüm : 7.6.0.0

  Boyut : 5.97 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 2000/XP/Vista

  Üretici Firma : Lavasoft

  Tanıtım:
  Lavasoft Privacy Toolbox, Lavasoft File Shredder ile Lavasoft Digital Lock'u içinde barındıran bir programdır. Ayrı ayrı kullanmak yerine tek bir program içinden kullanmak için tasarlanmıştır. Bu sayede her iki programı tek bir pencere ve tek program içinden yönetebilirsiniz. Ayrı ayrı kullanmak için o programların bağlantılarına tıklayıp oradan inndirebilir ve programlar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  Lavasoft File Shredder ile dosyaları 'kalıcı' olarak ortadan kaldırabilirsiniz. Program 'evrak kıyma makinesi' gibi çalışıp veriyi tamamen yok eder. Bu yok etme işi için de bu işte etkili HMG Infosec Standard, Peter Gutmann'ın algoritması, U.S.Department of Defense Sanitizing (DOD 5220.22-M), Bruce Schneier’in algoritması gibi çeşitli algoritma sistemlerini kullanır.

  Lavasoft Digital Lock bir veri şifreleme ve çözme programıdır. Program sayesinde çok önemli dosya ve klasörlerinizi şifreleyip, başkasının erişmesini engelleyebilirsiniz. Eğer ortak kullanıma açık bir bilgisayar üzerinde çalışıyorsanız daha da önemli.

  Kısıtlama ve lisans:
  Programı 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 39.95$'dır.

  [​IMG]

  Lavasoft Privacy Toolbox 7.6.0.0
   

Bu Sayfayı Paylaş