Launchy Programı 2.5 İndir Download Yükle

'K-L' forumunda DeMSaL tarafından 6 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Launchy Programı 2.5 İndir Download Yükle konusu Launchy 2.5

  Boyut : 4.33 Mb

  Kullanım İzni : Açık kaynak kodlu (GNU/GPL)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7

  Üretici Firma : Josh Karlin

  Tanıtım:
  Launchy masaüstünde çalışan, dilediğiniz an görüntüleyip gizleyebileceğiniz, açık kaynak kodlu bir araç çubuğudur. Başlat menüsünde yer alan programları bir kaç anahtar kelime yazarak kolay bir şekilde açmanızı sağlar.

  Program öntanımlı olarak Başlat menüsü öğeleri tanıma fonksiyonu tanıma ayarları ile gelirken isterseniz kendi belirlediğiniz klasörleri ekleyerek kullanabilirsiniz.

  Programı kullanabilmek için yükleme işlemi sonrasında Alt + Boşluk (space) tuşlarına basarak programın görüntülenmesini sağlayın. Ardından açılan küçük pencerede açmak istediğiniz programın bir kaç harfini yazın. Program ismi ve simgesi görüntülenecektir. Bu simgeye tıklayarak programı kolay bir şekilde açabilirsiniz.

  Tema ve eklenti desteği sayesinde hem görünümü değiştirebilir hem de programa yeni özellikler ekleyebilirsiniz.

  Windows açılışında otomatik olarak başlayan program siz ilgili tuş kombinasyonuna basarak programı açana kadar arkaplanda çalışır ve sizi rahatsız etmez.

  Tercihe göre kısayol tuş kombinasyonu değiştirilebilir.

  Programı kaldırmak istediğinizde hata uyarısı alırsanız sistem tepsisinde (saatin yanı) program simgesine sağ tıklayarak programdan çıkış yaptıktan sonra kaldırma işlemine devam ediniz.

  Launchy 2.5
   

Bu Sayfayı Paylaş