Laptoptan sonraki en iyi icat

'Bilim & Teknoloji' forumunda Siraç tarafından 28 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Laptoptan sonraki en iyi icat konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Laptoptan sonraki en iyi icat

  [​IMG]

  Dizüstü bilgisayarların hayatımıza girmesi bize çalışırken özgür hareket etme imkânı kazandırdı. Sadece masalarımızda değil istediğimiz yerde bilgisayarlarımızı kullanırken aradığımız rahatlığı bulamadık. Comfydesk, hareket özgürlüğü ve ergonomi kavramlarını birleştirdi.

  Comfydesk, yatağınızda uzanırken, çalışma masanızda iş yaparken, oturma odanızda TV izlerken, açık havada e-postalarınızı okurken, kısacası bilgisayarınızı kullandığınız her yerde ve her an size benzersiz bir konfor sağlıyor.

  Ürünün, hayatımıza kattığı değeri ve piyasada bir benzerinin olmadığını ileten Marka Müdürü Ercüment Büyükşener, Comfydesk Notebook Sehpasını kullananların ürün deneyimlerinin çok olumlu dönüşler sağladığını ve bunun marka kalitesi ile doğru orantılı olduğunu ekledi.

  Bilgisayar kullanıcılarının sağlığını koruyor

  Comfydesk, bilgisayar kullanmanın oluşturduğu bel ve sırt ağrıları ile erkeklerde üreme fonksiyonları ile ilgili yaşanabilecek olumsuzlukların engellenmesine yardımcı olur. Comfydesk Notebook sehpası, Classic ve Plus olmak üzere iki modelde satışa sunuldu. Ürünün Marka Müdürü Ercüment Büyükşener, Comfydesk’in hem sağlıklı hem de ergonomik bir sehpa olduğunu belirtti.

  Çift Fan (Plus Modeli)

  Uzun süreli kullanım ve yüksek performans gerektiren çizim, grafik, oyun vb. uygulamalar bilgisayarınızın aşırı ısınmasına ve işlemcisinin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Comfydesk Plus üzerindeki çift fanlı soğutma sistemi sayesinde aşırı ısınmadan kaynaklanan benzer sorunlar için etkili ve sessiz bir çözüm sunarak bilgisayarınızın ömrünü uzatır. Gücünü USB çıkışından alarak çalışır, bağlantı kablosu kutunun içindedir.

  USB Çoklayıcı (Plus Modeli)

  Comfydesk Plus sunduğu konfor ve ergonominin yanı sıra fonksiyonelliğini arttırmak için ek olarak 4 port USB 2.0 çıkışı sunmaktadır. Mouse, ek klavye, flash disk, harici sabit disk, printer vb. donanımları kolaylıkla takıp çalıştırabilirsiniz. Harici besleme gerektirmez, adaptörsüzdür.


  teknolojivebilim.com
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Laptoptan sonraki icat Forum Tarih
Amasya Genelgesinden Sonraki Gelişmeler Tarihi Bilgiler 16 Aralık 2013
İlk Dönem Gerçekleştirilen Buluşlar Sonraki Hayatı Nasıl Etkilemiştir Eğitim Bilgileri 14 Kasım 2013
İslamiyetten Önce Ve Sonraki Türk Destanları Nelerdir? Masallar-Hikayeler-Destanlar 22 Ekim 2012
Lozan Konferansından Sonraki Gelişmeler Kısaca Tarihi Bilgiler 1 Mayıs 2012
Lozan Konferansından Sonraki Gelişmeler Nelerdir Tarihi Bilgiler 11 Mart 2012

Bu Sayfayı Paylaş