Labyrinth İphone Oyunu,İphone Game,Yer Çekimi Oyunu , İphone İçin Oyun Games

'Diğer Tüm Programlar' forumunda UquR tarafından 6 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. UquR

  UquR Üye

  Labyrinth İphone Oyunu,İphone Game,Yer Çekimi Oyunu , İphone İçin Oyun Games konusu Labyrinth İphone Oyunu,İphone Game,Yer Çekimi Oyunu , İphone İçin Oyun Games

  Labyrinth, iPhone’nun müthiş yerçekimi sensörlerini kullanarak hazırlanmış gördüğüm en başarılı oyun. iPhone ekranının üzerinde farklı farklı konumlara yayılmış delikler olduğunu düşünün, sanki ekranın üzerine demir bir bilye koyup bilyeyi deliklere düşürmeden ekranın bir ucundan diğer ucundaki işaretli bölüme yuvarlamaya çalışıyorsunuz.
  [​IMG]
  Oyuna başlarken önce iPhone’u yere paralel tutun, sonra iPhone’a hafifçe demir bilyenin gitmesini istediğiniz bölüme doğru eğim verin, bilyenin oraya doğru hareket ettiğini göreceksiniz.
  Oyunu çalıştırınca Settings bölümüne dokunarak açılan ekranda Do Calibration düğmesi ile sensörlerde ince ayar yapılmasını sağlayabilirsiniz, bu ayarı yapmadan önce iPhone düz bir zemine koymanızı öneririm. Demo bölümüne dokunarak oyuna başlayabiliyorsunuz.
  [​IMG] [​IMG]
  Oyunu installer’dan Labyrinth ismiyle bularak kurabilirsiniz. Oynayabileceğini 10 adet parkur var daha fazla parkur istiyorsanız satın alabiliyorsunuz.
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Labyrinth İphone Oyunu Forum Tarih
Wooden Labyrinth 3D v1.4 (iPhone) Oyunu Diğer Cep Oyunları 6 Haziran 2010
Balkan Messengers Labyrinth Albümü 2010 Albüm Tanıtımları 19 Haziran 2010
iPhone 4 Siri nedir Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 20 Aralık 2011
İphone 5 Özellikleri Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 1 Kasım 2011
iPhone 4S yeni özellikler Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 5 Ekim 2011

Bu Sayfayı Paylaş