Labyrinth İphone Oyunu,İphone Game,Yer Çekimi Oyunu , İphone İçin Oyun Games

'Diğer Tüm Programlar' forumunda UquR tarafından 6 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. UquR

  UquR Üye

  Labyrinth İphone Oyunu,İphone Game,Yer Çekimi Oyunu , İphone İçin Oyun Games konusu Labyrinth İphone Oyunu,İphone Game,Yer Çekimi Oyunu , İphone İçin Oyun Games

  Labyrinth, iPhone’nun müthiş yerçekimi sensörlerini kullanarak hazırlanmış gördüğüm en başarılı oyun. iPhone ekranının üzerinde farklı farklı konumlara yayılmış delikler olduğunu düşünün, sanki ekranın üzerine demir bir bilye koyup bilyeyi deliklere düşürmeden ekranın bir ucundan diğer ucundaki işaretli bölüme yuvarlamaya çalışıyorsunuz.
  [​IMG]
  Oyuna başlarken önce iPhone’u yere paralel tutun, sonra iPhone’a hafifçe demir bilyenin gitmesini istediğiniz bölüme doğru eğim verin, bilyenin oraya doğru hareket ettiğini göreceksiniz.
  Oyunu çalıştırınca Settings bölümüne dokunarak açılan ekranda Do Calibration düğmesi ile sensörlerde ince ayar yapılmasını sağlayabilirsiniz, bu ayarı yapmadan önce iPhone düz bir zemine koymanızı öneririm. Demo bölümüne dokunarak oyuna başlayabiliyorsunuz.
  [​IMG] [​IMG]
  Oyunu installer’dan Labyrinth ismiyle bularak kurabilirsiniz. Oynayabileceğini 10 adet parkur var daha fazla parkur istiyorsanız satın alabiliyorsunuz.
   

Bu Sayfayı Paylaş