L Tipi (Köşe) Oturma Grupları

'Dekorasyon' forumunda Mavi_Sema tarafından 23 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  L Tipi (Köşe) Oturma Grupları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  L Tipi (Köşe) Oturma Grupları

  Dağınık koltuk grupları bir türlü insanın içine sinmez. Sürekli yeri değişir bir yere yakıştırana kadar. Bulundukları mekâna, kalabalık bir görünüm verir. Ya tren vagonları gibi yan yana dizilir ya da ortada bir toplantı varmış gibi, yuvarlak biçimde konumlandırılır. Dolayısıyla L tipi koltuklar kadar kullanışlı oldukları söylenemez.  [​IMG]

  Son yılların modası haline gelen L tipi koltuklar çok ilgi görmeye başladı. Zaten moda diye tercih ediyoruz birçok şeyi. Kullanım avantajlarını kullandıkça farkına varıyoruz. Moda olmuşsa zaten iyi bir şeydir.

  L tipi oturma grupları özgün, rahat, modern koltuklardır. Seçmek için birden fazla sebep var. Kesinlikle dağınık bir görünüm vermez. Aksine bir köşede düzenli bir şekilde konumlandırılacağı için ayakaltı gibi de görünmeyecek. Bu koltukların bir yerlerinizi çaptığınız köşeleri yok. L tipi oturma grupları daha fazla misafir ağırlamak, gerektiğin de uzanmak için son derece ideal. Bu koltuk tarzı yeni icat olmadı ama her şeyiyle yenilendi değişti. . L tipi koltukların son halleri gerçekten çok modern.

  [​IMG]

  Genellikle deri kumaşlarla yapılan L tipi koltuklar yerleştirilecek mekânın tarzına göre renklendirilir. L tipi koltukların yan detayı ise kendisi gibi aynı malzemeden yapılan gerektiğinde oturmak için veya sehpa olarak kullanmak için puf gibi parçaları olması. Belki de bir evde çok değerlendirilemeyen giremediğiniz köşeler, bu tip koktuklarla hem kullanılma imkânı bulacak hem de siz sıkışık yersiz düzenden kurtarmış olacak.

  Yerleri fazla değiştirilemeyen bu tarz koltuklar için uygun bir yeriniz olması gerekiyor. Bu yüzden onlara yaşam alanlarınızda harika bir yer seçin. Geri kalan hareket alanı sizin olsun.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Tipi (Köşe) Oturma Forum Tarih
Ülkemiz'de Kaç Çeşit İklim Tipi Görülür? Türkiye Kültür Ve Tanıtımı 17 Aralık 2013
Marmara Bölgesi İklim Tipi Özellikleri Nelerdir Marmara Bölgesi 9 Aralık 2013
Günümüzde Hangi Aile Tipi En Çok Yaygındır? Seviyeli-Ciddi Konular 30 Haziran 2012
Türkiye'de Neden 3 Farklı İklim Tipi Görülür? Ülkeler Coğrafyası 21 Aralık 2011
Newton Tipi Olmayan Akışkanlar ve Özellikleri Nelerdir Konu Dışı Başlıklar 23 Ekim 2011

Bu Sayfayı Paylaş