Lütfiye Ayşe Baytok Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Feke Adana

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Lütfiye Ayşe Baytok Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Feke Adana konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Lütfiye Ayşe Baytok Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Hakkında - Lütfiye Ayşe Baytok Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Tanıtım - Lütfiye Ayşe Baytok Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Resimleri - Lütfiye Ayşe Baytok Yatılı İlköğretim Bölge Okulu İletişim Bilgileri

Lütfiye Ayşe Baytok Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Adana Feke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Lütfiye Ayşe Baytok Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Lütfiye Ayşe Baytok Yatılı İlköğretim Bölge Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Lütfiye Ayşe Baytok Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Lütfiye Ayşe Baytok Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: LÜTFİYE AYŞE BAYTOK YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULU

Adresi: LÜTFİYE AYŞE BAYTOK YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE

OKULUMÜDÜRLÜĞÜ DÜŞMÜŞ MAHALLESİ

Telefon Numarası: 3227412945

Faks Numarası: 32274129453

Web Adresi:
    http://www.labyibo.k12.tr/

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Yükleniyor...