Lüks, sportif ve aynı zamanda çok zarif

'Populer markalar & Moda' forumunda Mavi_Sema tarafından 11 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Lüks, sportif ve aynı zamanda çok zarif konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]  Canlı renkler


  TechnoMarine pırlanta ve plastiği kullanarak kısa zamanda bir ikon haline dönüşen Cruise koleksiyonunu 1999’da yarattı. Şimdi de yeni Cruise Gem koleksiyonu için DNA’sında var olan renkleri ve değerli taşları fantastik bir tarzda yorumluyor. Bu yeni koleksiyon topaz ametistin şekersi doğası ve ultra renkli kayışlarla daha da ön plana çıkıyor.
  [​IMG]


  Pop art esinti


  Dolce & Gabbana Time’ın 2009 İlkbahar – Yaz sezonunda vitrinlere çıkan BB koleksiyonu 60’ların Pop Art desenlerini çağrıştırıyor. Çelik halkalar kasa ve tokaları birleştirirken saate ışık ve zarafet katıyor. Modeller kırmızı siyah ve beyaz renkte kayışlarla tamamlanıyor ve aynı malzeme kadranda da tekrarlanıyor.
  [​IMG]
  Sokaktan gelen yaratıcılık


  Sokak modasının öncülerinde ünlü Fransız tasarımcı Grems; street club akımını yarattığı tasarımıyla bu yıl Swatch severlere benzersiz bir Club saat sunuyor. Swatch adının sanatla birleştiği bu ürününde sokaktan gelen bir yaratıcılık ve modern tasarımların hayal gücü hakim.
  [​IMG]


  Feminen zarafet


  GC saatleri Driver Chic Ceramic Serisi ile sportif şıklığa zarafet katıyor… Feminenliği ve fonksiyonelliği kombine eden ve yüksek kalite seramikten üretilmiş olan bu saat beyaz ve siyah olmak üzere iki renk alternatifiyle sunuluyor. Swiss made kronograf makine kullanılan saatte; takvim göstergesidakika ve saat göstergeleri ve kronograf bulunuyor. Kurma kolunda yer alan G logoları ile GC saatlerin imzasını taşıyan bu model 34 mm ve 38.5 mm olmak üzere iki farklı boyutta tasarlanmış.
  [​IMG]


  Mücevher saat


  Mücevher saat markalarının buluşma adresi Arte özel markaların koleksiyonlarını Akmerkez ve Four Seasons Bosphorus’daki butiklerde sunuyor. Arte mağazalarında satılan Frank Muller Master Square kare şeklindeki dizaynı pırlantalarla süslenmiş kasası ve Roma rakamlarıyla rafine bir şıklık simgesi.
  [​IMG]
  Lüks sportif ve aynı zamanda çok zarif
  İlkbahar – Yaz sezonunda saatler oldukça dikkat çekici. Lüks ve sadeliği işlevsellikle zarafeti aynı tasarımda toplamayı başaran saatlerden en beğendiklerimiz bu haberde…
  [​IMG]


  Özel tasarım


  Hysek; sadece 10 adet ürettiği büyük bir saatle adeta dünyayı bileklerde döndürüyor; Hysek – Earth Colosso… Saatin kadranının üzerinde kristal bir kabarcık içerisinde dönen üç boyutlu dünya küresi dikkat çekiyor. Tasarım ve ustalık eseri olan bu dünya sürekli dönüyor ve yerel saati ve GMT’yi gösterebiliyor.
  [​IMG]  Lüksün cazibesi


  İsviçreli saat markası Maurice Lacroix’nın Masterpiece Phase de Lune modelinin yeni pırlantalı versiyonu lüks ve feminenliği aynı çizgide buluşturuyor. Beyaz ya da mor ile göz alıcı pırlantalar kadın doğasının parlak ve çarpıcı mücevherleri taşıma arzusunu tatmin ediyor.
  [​IMG]


  Michael Kors’un yeni saat koleksiyonu


  2009 saat koleksiyonunu Saat and Saat ile Türkiye’ye sunan Michael Kors spor ve abideyi birleştirdi: üç ayrı göstergesi olan bu şık saati çelik ve Swarowski taşlarla süslenmiş kasası ile hem gündüz hem de gece zevkle takacaksınız. M. Kosr saatin artık sadece zamanı değil şıklığınızı da gösteren bir aksesuar olduğunu apaçık ortaya koyuyor.
  [​IMG]


  Romantik mesaj


  deLaCour Makpaş’ın Türkiye’ye getirdiği pek çok değerli saat markasından biri. deLACour saatlerinin teknik ve mekanik yenilikçi cesaretinin arkasında insanın kişilik dualitesiyle ilgili şiirsel felsefi ve romantik bir mesaj gizli. İleri teknoloji orijinal tasarım ve ustalıkla bir araya getirilmiş komplikasyonların sonucu olarak yaratılmış bir eser…
  [​IMG]  Efsanevi saatin yeniden doğuşu


  El işçiliğiyle üstün teknoloji ve tasarımın gücünü bir arada sunan Office Parenai efsanevi modeli Egiziano’yu (mısırlı)yeniden tasarlayarak mükemmel bir sualtı saatine imza attı. Yeni Radiomir Egiziano 60 MM Titanyum aynı estetik ve özellikleri eşine rastlanmayan el yapımı mekanizmasıyla atalarının yolundan giden bir tasarım. Bu özel saat Offisine Parenai’nin sualtı sektörndeki uzmanlığını ve başarısını temsil ediyor.
  [​IMG]


  Türkiye’ye özel


  Admiral’s Cup koleksiyonu 1960 yılından beri kendine has denizcilik flamaları ve 12 köşeli tasarımıyla Coru’nun sportif yanını yansıtıyor. Admiral’s Cup modeli Corum’un Romvlvs Golden Bridge ve Artisans modellerinin en bilinenlerinden… Türkiye Cumhuriyeti’nin onuruna Corum tarafından limitli olarak üretilen bu seride 99 adet çelik ve 99 adet altın saat bulunuyor.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Lüks sportif aynı Forum Tarih
2013 Lüksemburg Nüfusu Kaçtır Ülkeler Coğrafyası 9 Ağustos 2012
Lüksemburg Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir Yurtdışında Yaşam ve Eğitim 10 Şubat 2012
Cityville Oyunu Lüks Depo Diğer Oyunlar 9 Temmuz 2011
Dünyanın En Lüks Oteli Seyahat Acentaları 11 Haziran 2011
Dünyanın En Lüks Arabası Modifiyeli Arabalar&Parçalar 11 Haziran 2011

Bu Sayfayı Paylaş