Kuzupınarı Hacımumınler İlköğretim Okulu Yumurtalık Adana

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 21 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Kuzupınarı Hacımumınler İlköğretim Okulu Yumurtalık Adana konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Kuzupınarı Hacımumınler İlköğretim Okulu Hakkında - Kuzupınarı Hacımumınler İlköğretim Okulu Tanıtım - Kuzupınarı Hacımumınler İlköğretim Okulu Resimleri - Kuzupınarı Hacımumınler İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

  KURUM TANITIMI

  K. Hacımüminler İlköğretim Okulu açılmadan önce Tahiriye (Kuzupınarı) İlkokulunda 1950'lerden itibaren eğitmenler tarafından eğitim yapıldığı köy ileri gelenleri tarafından belirtilmektedir.
  Okul, 1967 yılında eğitim öğretime başlamış, 5 sınıflı bir İlköğretim Okuludur. Lojmanlardan birisi de anasınıfı olarak kullanılmaktadır. Okul 111 birinci kademe ve 21 okul öncesi eğitim olmak üzere 132 öğrencisi ile eğitim-öğretime devam etmektedir. Okulumuzda 5sınıf öğretmeni ve 1 okul öncesi öğretmeni görev yapmaktadır.
  Değişen ve gelişen çağdaş Türk Milli Eğitiminin, uygarlık düzeyi doğrultusunda öğrenen ve öğreten cumhuriyet bireylerini hayata hazırlayabilmek vizyonumuzdur.
  Biz K.Hacımüminler İlköğretim Okulu olarak; bütün öğrencilerimizin eğitim ve öğretimlerini sağlamak, onların milli ve manevi manevi değerlere bağlı, kendine, ailesine, ülkesine, tarihine ve tüm insanlığa karşı sorumluluklarının bilincinde, kendini anlatabilen, bilgi ve becerilerini en iyi şekilde kullanabilen, tutarlı, kararlı, paylaşımı bilen, topluma yararlı birer birey olmaları için varı

  Kuzupınarı Hacımumınler İlköğretim Okulu Adana Yumurtalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kuzupınarı Hacımumınler İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kuzupınarı Hacımumınler İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kuzupınarı Hacımumınler İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kuzupınarı Hacımumınler İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: ADANA / YUMURTALIK

  Adı: KUZUPINARI HACIMUMINLER İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: KIZUPINARI KÖYÜ

  Telefon Numarası: 3226737252

  E-mail Adresi:
  474001@meb.k12.tr

  Web Adresi: http://okulweb.meb.gov.tr/01/16/474001/index.html


  Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Kuzupınarı Hacımumınler İlköğretim Forum Tarih
Kuzupınari Zeyneplı İlköğretim Okulu Yumurtalık Adana Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 21 Temmuz 2010
Kuzupınarı Köyü Yenice Çanakkale Çanakkale Tanıtımı 28 Nisan 2010
Kuzupınarı Köyü Yumurtalık Adana Adana Tanıtımı 27 Mart 2010
Kuzupınarı Köyü Göle Ardahan Ardahan Tanıtımı 11 Mart 2010

Bu Sayfayı Paylaş