Kurtlar Vadisi kanal değiştiriyor

'Haber Arşivi & Gündem' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 28 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. _Mr.PaNiK_

  _Mr.PaNiK_ Üye

  Kurtlar Vadisi kanal değiştiriyor konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Kurtlar Vadisi kanal değiştiriyor

  [​IMG]

  Kriz nedeniyle Show TV, indirim istedi, yapımcı şirket rotayı başka bir kanala çevirdi. Vadi'nin adresi değişecek gibi!​


  İNTERNETHABER


  Show TV pek çok yapımından olduğu gibi kriz nedeniyle Kurtlar Vadisi ekibinden de bölüm başı indirim yapmasını istedi. Dizi, atv yolunda...

  Show TV indirim istedi, Kurtlar atv yolunda... Ekonomik kriz, televizyon piyasasında da kendini hissettirmeye başladı. TV kanalları, ekrandaki milyon dolarlık diziler için yapım şirketleriyle birer birer masaya oturmaya başladı bile.

  Bu pazarlık geçenlerde Kurtlar Vadisi’in yapımcısı Pana Film ve Show TV arasında da yaşandı. Show TV pek çok yapımından olduğu gibi kriz nedeniyle Kurtlar Vadisi ekibinden de bölüm başı indirim yapmasını istedi.

  Pana Film yöneticileri ise indirim yapmayacaklarını kesin bir dille söylediler Show’a... Hürriyet gazetesinde yer alan iddialara göre yapımcı şirket, Show TV'den istediğini alamayınca rotayı rakip kanal atv'ye çevirmiş. Yine aynı iddialara göre dün bu görüşme yapıldı. Öyle gösteriyor ki Vadi, krizden çok fazla etkilenmeyecek sadece adres değiştirmiş olacak.

   

Bu Sayfayı Paylaş