Kurt Kapanı Kitap Özeti - Erdal Sarızeybek

'Kitap Özetleri & E-Kitaplar' forumunda SeLeN tarafından 27 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Kurt Kapanı Kitap Özeti - Erdal Sarızeybek konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Kurt Kapanı Kitap Özet - Erdal Sarızeybek Kitapları - Kurt Kapanı Kitap Tanıtım - Kurt Kapanı Kitap Fiyatı - Kurt Kapanı Ön Okuma  Kitap Özet

  Türkiye 1978'den beri terör belasından bir türlü kurtulamadı. Bunda hem devletin izlediği yanlış politikalar hem de uluslar arası konjonktürün sorumluluğu vardı. Peki devlet nedrede yanlış yapmıştı?Yazdığı kitaplarla terör kavramına net tanımlar getiren ve okuyucuların büyük ilgisine mazhar olan Erdal Sarızeybek bu kez 'Kurt Kapanı' ile terörün tarihçesini çıkartıyor.

  Turgut Özal'dan Tansu Çiller'e, Tayyip Erdoğan'dan Genelkurmay'a kimin, nerede, nasıl ve niçin yanlışlar yaptığını etraflıca sorguluyor.3 - 5 terörist denilerek küçültülen PKK'nın bugün kimlerin eliyle nasıl siyasallaştırıldığını ve bu işin yerli ve yabancı taşeronlarını tartışmaya açıyor. Sadece sorunları anlatmakla kalmayan Sarızeybek çözüm önerilerini de sunuyor ve farkını ortaya koyuyor.Kurt kapanı terör, terörist ve terörizm meselelerini analiz eden son yıllarda yazılmış en çarpıcı kitap olmaya aday. Eğer yakın tarihimizde terör konusunda ne olduğunu anlamak istiyorsanız Erdal Sarızeybek'ten daha iyisi yok.


  [​IMG]


  Kurt Kapanı
  Yazar:Erdal Sarızeybek
  Sayfa Sayısı: 320
  Dili: Türkçe
  Yayınevi: Pozitif Yayıncılık
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş