Kurt Adam & The Wolfman 2010 & Film Tanıtımı

'Sinema Film Tanıtımları' forumunda Mavi_Sema tarafından 20 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Kurt Adam & The Wolfman 2010 & Film Tanıtımı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]

  Vizyon tarihi:
  19 Şubat 2010

  Oyuncular:
  Benicio Del Toro (Lawrence Talbot), Anthony Hopkins (Sir John Talbot), Emily Blunt (Gwen Conliffe), Hugo Weaving (Det. Aberline), Geraldine Chaplin (Maleva), Kiran Shah (Wolfboy), Art Malik (Singh), Elizabeth Croft (Ophelia), Sam Hazeldine (Horatio), David Sterne (Kirk), Branko Tomovic (Gypsy Man), Bridgette Millar (Gertrude), Michael Cronin (Dr. Lloyd), Olga Fedori (Maleva''s daughter), Nicholas Day (Colonel Montford), Richard James (Doctor #2), Anthony Debaeck (Driver), Emily Parr (Prostitute), Cristina Contes (Solana Talbot), Andy Gathergood (Villager 1)

  Ekip:
  Joe Johnston (Yönetmen), Andrew Kevin Walker (Senaryo), David Self (Senaryo), Danny Elfman (Müzik), Shelly Johnson (Görüntü yönetmeni)

  Puan:

  7.6 / 10
  Filmin puanı sinema.com kullanıcılarının oylarıyla belirlenmiştir.

  Konu:
  Lawrence Talbot’un (Benicio Del Toro canlandırıyor) çocukluğu annesinin öldüğü gece sona ermiştir. Bir yazar olan Lawrence, sessiz sakin Victoria dönemi kasabası Blackmoor’u terk ettikten sonra kendisini toplayıp her şeyi unutmak için uzun yıllar boyunca ortalıkta görünmez. Ancak kardeşinin nişanlısı Gwen Conliffe’in (Emily Hunt), kaybettiği biricik aşkını bulmak için yardımını istemesi üzerine arama çalışmalarına katılmak için geri döner. Kasabaya ulaştığında doymak bilmeyen bir kana susamışın kasaba halkını tek tek öldürdüğünü; olayı araştırmak için Aberline (Hugo Weaving) adlı bir Scotland Yard müfettişinin kasabaya geldiğini öğrenir.
  Lawrence, vahşet dolu bulmacanın parçalarını birleştirdikçe dolunayda ortaya çıkan kurt adamlarla ilgili çok eski bir laneti duyar. Bu katliyamı durdurmak ve sevmeye başladığı kadını korumak için Blackmoor’u çevreleyen ormandaki vahşi yaratıkları yok etmek zorundadır. Ancak canavarları avlamak için ormana gittiğinde geçmişi acılarla dolu bu adam, asla hayal bile edemeyeceği kendi vahşi yönüyle yüzleşmek zorunda kalır…
  Jumanji ve Jurassic Parc III''ün usta yönetmeni bu sefer Kurt Adam''ı tekrardan diriltip, değişik bir konuyla beyazperdeye taşıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve sağlam makyaj yapımıyla Kurt Adam severleri etkileyici bir film bekliyor.


   

 2. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Kurt Adam

  [​IMG] [​IMG]


  Yönetmen : Joe Johnston
  Senaryo : David Self, Andrew Kevin Walker
  Oyuncular : Emily Blunt, Benicio Del Toro, Hugo Weaving, Anthony Hopkins, Kiran Shah
  Filmin Türü : Korku, Gerilim
  Orijinal Adı : The Wolfman
  Yapımcı Firma : UIP Filimcilik
  Yapım Yılı : 2010
  Yapım Ülkesi : İngiltere, ABD
  Orijinal Dili : İngilizce
  Resmi Sitesi : The Wolfman Movie - Now Playing - Official Movie Site - Trailers, Pictures, Games & More
  Dağıtıcı Firma :
  UIP Filmcilik
  Vizyon Tarihi : 19.02.2010
  Filmin Konusu .
  Lawrence Talbot’un çocukluğu, annesinin öldüğü gece sona ermiştir. Lawrence, sessiz sakin Victoria dönemi kasabası Blackmoor’u terk ettikten sonra kendisini toplayıp herşeyi unutmak için uzun yıllar boyunca ortalıkta görünmez. Ancak kardeşinin nişanlısı Gwen Conliffe’in (Emily Blunt), kaybettiği biricik aşkını bulmak için yardımını istemesi üzerine arama çalışmasına katılmak için geri döner. Kasabaya ulaştığında doymak bilmeyen bir kana susamışın kasaba halkını tek tek öldürdüğünü; olayı araştırmak için Aberline (Hugo Weavin) adlı bir Scotland Yard müfettişinin kasabaya geldiğini öğrenir.

  Lawrence, vahşet dolu bulmacanın parçalarını birleştirdikçe dolunayda ortaya çıkan kurt adamlarla ilgili çok eski bir laneti duyar. Bu katliamı durdurmak ve sevmeye başladığı kadını korumak için Blackmoor’u çevreleyen ormandaki vahşi yaratıkları yok etmek zorundadır. Ancak canavarları avlamak için ormana girince geçmişi acılarla dolu sıradan bir adamın, asla hayal bile edemeyeceği kendi vahşi yönünü keşfetme süreci başlayacaktır.


  Film Resimleri

  Film Afişi

  [​IMG]
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Kurt Adam Wolfman Forum Tarih
Cevap: Kurt Adamlar - Kurt Adam Resimleri - Wolfman Pictures - Wolfman Resimleri Konu Dışı Başlıklar 1 Şubat 2009
Kurt Adamlar - Kurt Adam Resimleri - Wolfman Pictures - Wolfman Resimleri Konu Dışı Başlıklar 1 Şubat 2009
Okla Adam Kurtarmaca Oyunu Oyna Flash Oyunlar 24 Aralık 2010
Kurt Adam - Ekran Koruyucu Windows Temalar & Ekran Koruyucular 16 Nisan 2010
Kızılcadam Köyü Kürtün Gümüşhane Gümüşhane Tanıtımı 9 Nisan 2010

Bu Sayfayı Paylaş