Kurşun İşlemez Satışcı Kitap Özeti Ufuk Koç

'Kitap Özetleri & E-Kitaplar' forumunda SeLeN tarafından 9 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Kurşun İşlemez Satışcı Kitap Özeti Ufuk Koç konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Kurşun İşlemez Satışcı Kitap Özet - Ufuk Koç Kitapları - Kurşun İşlemez Satışcı Kitap Tanıtım - Kurşun İşlemez Satışcı Kitap Fiyatı - İndirimli Kitaplar  Kitap Özet

  Müşteriniz randevudan kaçmak için bir dolabın içine saklansa ve siz de onu orada yakalamış olsanız ilişkinizi bir kere daha gözden geçirmek istemez miydiniz? İnsanlar alışveriş yapmaya bu kadar tutkuluyken, kendilerine bir şeyler satılmasını neden istemezler? Satış eğlenceli ama zor bir meslek. Hele bu zorluk, satışçıların sağlığına doğrudan yansıyorken.

  Siz de geceleri derin uykunun ne olduğunu unutan, sürekli yorgun ve enerjisiz hisseden, sırtından kulunç, başından ağrı eksik olmayan, hedef ve rekabet baskılarına direnmek zorunda kalan satış profesyonellerindenseniz oyunu yeniden kurmanızın vakti çoktan gelmiş demektir.

  Kurşun İşlemez Satışçı, zorlu iş ortamından sağlam bir zihin-beden-duygu dengesiyle çıkabilmenizi sağlayacak bazı teknikler olduğunun da farkına varmanızı sağlamak, kısaca sizleri kurşun işlemez yapmak için yazıldı.


  [​IMG]

  Kurşun İşlemez Satışcı

  Ufuk Koç
  · Koridor Yayıncılık
  · Basım Tarihi : 10 - 2010
  · ISBN : 978-605-4188-54-3
  · Sayfa Sayısı : 352
  · Etiket Fiyatı : 15.00 TL
   

Bu Sayfayı Paylaş