Kriminolog 1.0 Download

'K-L' forumunda Siraç tarafından 11 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Kriminolog 1.0 Download konusu Kriminolog 1.0 Download

  Sürüm : 1.0

  Boyut : 1.54 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : MKÇ


  Tanıtım:
  Üreticiden: Bu program kriminoloji bilimine göre taşıdığınız suçluluk riskinin kriminolojik olarak hesaplanması ve tespit ettiğiniz suçluluk risklerinizi kontrol altına alabilmeniz amacıyla hazırlanmıştır. Yapmanız gereken tek şey doldurulması zorunlu alanları program yönlendirmesi ile doldurup SONUÇ düğmesine tıklamaktır.

  Kişisel verilerinizi tam ve doğru olarak girmeniz Kriminolog programının doğru hesaplama yapmasını ve suç işleme riskinizin tam ve yanılgısız hesaplanmasını sağlayacaktır. Program, bir açıdan suçluluk psikolojisini hesaplamaktadır.

  Unutulmamalıdır ki, her bilgisayar yazılımında bulunması muhtemel hata ve eksiklikler Kriminolog programında da olabilecektir. Kullanıcıların uygulama geliştirme ile ilgili görüş ve önerilerini mkcatak@gmail.com adresine göndermeleri bu bağlamda gelişim açısından yararlı olacaktır.

  Programda suç işleme riski yüzdesel olarak ve risk gruplarına göre hesaplanmaktadır. Girilen kişisel verilerin suç işleme yatkınlığı açısından değerlendirilmesi tamamen kriminoloji bilimi metodları kullanılarak ve istatistiki bilgilerle sağlanmaktadır.

  Programın yanılma payı vardır, ancak yanılma programın yazılımından değil kriminoloji biliminin eksikliklerinden kaynaklanacaktır. Faydalı olması dileğiyle...


  [​IMG]


  Kriminolog 1.0
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Kriminolog Download Forum Tarih
Dosya İndirme Sitelerinden Internet Download Manager ile nasıl toplu indirme yapılır Resimli Program Anlatımı 23 Temmuz 2011
MSP Messenger indir download Msn ve Sohbet Programları 27 Haziran 2011
GMER Rootkit Algılama ve Temizleme Programı İndir Download Güvenlik Programları 6 Mayıs 2011
R-Studio Silinmiş Dosyaları Geri Getirme Programı İndir Download Q-R 6 Mayıs 2011
InstantStorm Ücretsiz Ekran Koryucu Yapma Programı İndir Download I-J 6 Mayıs 2011

Bu Sayfayı Paylaş