Kozanoğlu ve Taşpınar aşkı dolu dizgin

'Magazin Haberleri' forumunda Dine tarafından 13 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Kozanoğlu ve Taşpınar aşkı dolu dizgin konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  TÜRKİYE rüzgar sörfü şampiyonu ve geçen yıl dünya ikincisi olan Bora Kozanoğlu ile CNN Türk'te yayınlanan ‘Trendikon’ programının yapımcısı ve sunucusu Eda Taşpınar'ın ağustos ayında başlayan aşkları doludizgin ilerliyor.
  [​IMG]

  [SIZE=+0][/SIZE]
  Kozanoğlu ve Taşpınar, kasımda rüzgar sörfü yapmak için Alaçatı'ya geldi. Gözlerden uzak aşklarının başladığı Alaçatı sahilinde sörf yapan ikilinin mutluluğu gözlerinden okunurken, objektiflere yakalandı.

  Özel hayatlarıyla ilgili suskunluklarını koruyan ikili, polemik ve tartışmalardan uzak durmak için bu yolu seçtiklerini söyledi. Bora Kozanoğlu, “Eda ile beraber haftanın belli günleri spor salonuna gidiyor, ‘dağ bisikleti’ yapıyor ve rüzgarlı zamanlarda ise Alaçatı'nda rüzgar sörfü yapıyoruz. Aşkımın da spor bazlı bir hayatı olması bana çok büyük destek oluyor ve ona olan tarifsiz aşkımı körüklüyor” dedi.

  Eda Taşpınar ise, “Bora ile birlikte sörf yapmak ve onu sörf yaparken seyretmek inanılmaz bir duygu. Bence rüzgar sörfü yapabilmek ve bununla birlikte aşık olduğunuz insanın tutkusunu paylaşabilmek hayattaki en büyük zenginlik” diye konuştu.


  Hürriyet
   

Bu Sayfayı Paylaş