Kosova'da krallar gibi karşılandı

'Magazin Haberleri' forumunda Dine tarafından 13 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Kosova'da krallar gibi karşılandı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  KOSOVA'nın başkenti Priştine'de başlayan ‘Türk Filmleri Haftası' kapsamında sinema oyuncusu Şener Şen, Ömer Vargı ve Kenan İmirzalıoğlu kentteki ABC Sineması'nda basın toplantısı yaptı.
  [​IMG]


  Kenan İmirzalıoğlu’nun Priştine’de olduğunu öğrenen çok sayıda Kosovalı, ülkede çok sevilen sanatçıyı görmek için sinema binasının önünde toplandı. Programa göre Kenan İmirzalıoğlu ve diğer konuklar halkı selamlamak için ana caddeye çıkacaktı. Ancak, olağanüstü kalabalık nedeniyle bu plan ve Türk sanatçıların Priştine gezisi iptal edildi. Kenan İmirzalıoğlu ise kalabalığa rağmen 3 kez sinemanın önüne çıkarak halkı selamladı. Kosovalılar ünlü sanatçının bu hareketine büyük sevgi gösterisi yaptı.

  Düzenlenen basın toplantısında, Türkiye Büyükelçisi Metin Ünler, Şener Şen ve Ömer Vargı basın açıklamasında bulunurken, ABC sineması müdürü Ceylane Haciyu, ‘Türk Filmleri Haftas'ı ve İmirzalıoğlu’nun Priştine’ye gelmesinin yılın kültür olayı olduğunu söyledi.

  Türk konukların sinemadan ayrılmak istemelerine rağmen, yoğun kalabalık nedeniyle 2 saat bekletilerek Kosova polisinin özel timi eşliğinde binadan ayrılabildi.  Hürriyet
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Kosova'da krallar gibi Forum Tarih
Resimli Osmanlı Tarihi Kosova'da sergilenecek Sinema Dünyasından Haberler 19 Kasım 2008
Pers hükümdarları sümer kralları ve mısır firavunları yetkilerinin benzerlik ve farklılıkları Tarihi Bilgiler 10 Ekim 2016
Türkiye'nin Gol Kralları Listesi Diğer Spor Dalları 21 Nisan 2012
Operanın 'Kralları' aynı sahnede Kültür Sanat Haberleri 30 Ocak 2010
İşte goL KraLLarımız..!! Fenerbahçe 17 Haziran 2009

Bu Sayfayı Paylaş