Korku filminde seyretti sonra uyguladı

'Yurt Dışı Haberler' forumunda NeslisH tarafından 1 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Korku filminde seyretti sonra uyguladı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  İngiltere bu korkunç olayla çalkalanıyor. Arkadaşıyla bir olup, evlilik teklifini reddeden kızın yeni sevgilisini 'Kanlı mesaj (Severance)' adlı korku filmindeki gibi ağaca bağlayarak yaktı.

  İngiltere'nin Northfolk kentinde 19 yaşındaki Jonathan Clarke, evlilik teklifini reddeden kızın sevgilisini korkunç bir yöntemle öldürdü. Kıskanç âşık, 17 yaşındaki Simon Everitt'i, sinemada izlediği "Severance" adlı filmdeki gibi katletti.

  ÖZ ANNESİ İHBAR ETTİ

  Arkadaşları, ağaca iple bağlanan kurbanın zorla benzin içirildikten sonra yakıldığı sahneyi sinemada izleyen Clarke'ın "Simon'ı da işte böyle öldüreceğim" dediğini açıkladı. Kısa süre sona kıskanç katilin sözünü tuttuğu ortaya çıktı! Yanına bir arkadaşını da alan Jonathan Clarke, Everitt'i kaçırıp otomobil bagajında ormana götürdü. Kurbanını ağaca bağlayan Clarke, tıpkı filmdeki gibi önce talihsiz gence zorla benzin içirdi. Sonra üstüne benzin döküp yaktı. Cesedi ormana gömen Clarke her şeyi annesine anlatınca yakalandı. İki genç, Everitt'i intikam için kaçırdığını itiraf etti. Ancak yakarak öldürme suçunu birbirlerinin üzerine attı.
  mynet
   

Bu Sayfayı Paylaş