Konvansiyonel Briç Kitap Özeti - Serdal Tuğan

'Kitap Özetleri & E-Kitaplar' forumunda SeLeN tarafından 11 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Konvansiyonel Briç Kitap Özeti - Serdal Tuğan konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Konvansiyonel Briç Kitap Özet - Serdal Tuğan Kitapları - Kitap Tanıtım - Kitap Fiyatı

  Kitap Özet

  Serdal TUGAN ı kutluyorum. Briçle ilgili klasik ve modern neredeyse tüm konvansiyonla¬rın açık ve duru bir şekilde anlatıldığı geniş kapsamlı bir çalışma gerçekleştirmiş. Bu özelliği ile kendi dilimizde bu güne kadar sahip olduğumuz ilk kitap olup, pek çok briççinin ihtiyacını karşılayacak niteliktedir.
  Ata AYDIN Türkiye Briç Federasyonu Başkanı
  "Hangi sistemi oynayalım" sorusu, bana sıkça sorulan sorulardan biridir. Briç öğreten birisi olarak; "benim oynadığım sistemi oynayın" demek, doğru cevap gibi görünüyor. Ancak, bundan emin değilim. Eğer öyle olsaydı; sayısız sistem ve konvansiyonlara ihtiyaç duyulmaz, herkes aynı sistemi oynardı.
  Sistemler, dillere benzerler, ingilizce'nin en doğru dil olduğunu iddia edemezsiniz ama dil öğrenmek isteyen birisine tavsiye etmek mantıklıdır.
  2/1, son zamanların ingilizcesidir. Bu kitaptan 1 değil, 2 adet alın. Birini ortağınıza ya da ortak adayınıza verin, birini de kendinize ayırın. Bu kitaptaki bilgileri kullanarak, deklaras¬yondaki birçok karışıklıktan kurtulabilirsiniz.
  Ortaklık anlaşmaları için başvuru kitabı olabilecek nitelikteki bu kitabı hazırlayan Sayın Serdal TUGAN'ın ellerine sağlık. Briç sporuna oluşturdukları bu güzel katkılarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.
  Tezcan ŞEN
  Dünya İMP İkili Şampiyonu
  (Verona 2006)

  Kitap Ön Yüzü


  [​IMG]

  Kitap Künyesi

  Konvansiyonel Briç - Serdal Tuğan
  · Batı Yayınları
  · Basım Tarihi : 11 - 2010
  · ISBN : 9786058830707
  · Sayfa Sayısı : 266
  · Etiket Fiyatı : 25.00 TL
   

Bu Sayfayı Paylaş