"Kongre beni ilgilendirmiyor"

'Beşiktaş' forumunda Dine tarafından 11 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  "Kongre beni ilgilendirmiyor" konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  11 Kasım 2009

  [SIZE=+0][/SIZE]"Kongre beni ilgilendirmiyor"


  [SIZE=+0][/SIZE]Beşiktaş teknik direktörü Mustafa Denizli bu sabah Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılan antrenman öncesi basın mensuplarıyla sohbet gerçekleştirdi.
  [​IMG]
  Denizli ilk olarak sakat futbolcularla ilgili bilgiler verdi. Nihat ,Rüştü ve İbrahim Toraman'ın durumlarının iyiye gittiğini ve bu futbolcuların Fenerbahçe maçı öncesi hazır duruma gelebileceklerini belirtti.
  Denizli, yaklaşık 10 gün sonra oynayacakları Fenerbahçe maçı için ise şunları söyledi: "Bugünden Fenerbahçe maçını konuşmak çok anlamlı olmaz. Karşılaşmayı oynamamıza daha 10 gün var. 10 gün önceden sadece Fenerbahçe maçını yaşamak ve konuşmak doğru olmayabilir. Biz hazırlıklarımızı en iyi şekilde yapıp, maça hazır duruma geleceğiz."
  Denizli, siyah beyazlı kulüpte 2010 Ocak ayında yapılacak olan kongrenin sonucunun Beşiktaş'daki geleceğini etkileyip etkilemeyeceği sorusuna ise şu cevabı verdi: "
  Kongre ve başkanlık seçimi beni çok fazla ilgilendirmiyor. Amaçları Beşiktaş'a hizmet etmek olan insanlar bir yarışa girecekler ve sonunda bir isim bu amaca ulaşacak. Biz Beşiktaş'a profesyonel olarak hizmet ediyoruz. O insanlarda farklı amaç ve amatör duygularla hizmet etmek için bu yarışa girecekler. Ama benim işim takımı çalıştırmak ve en iyi şekilde görevimi yapmak."
  Tecrübeli teknik adam bu sezon henüz golle tanışamayan Nobre'nin durumunu şu cümlelerle ifade etti: "Golcü psikolojisi kaleci psikolojisine benzer. Süreklli gözler onların üzerindedir. Nobre'nin kim olduğunu ve neler yapabileceğini herkes çok iyi biliyor. Golcü bir oyuncunun içine gol atamama durumu yerleşirse geri dönmesi güç bir hal alır. Ben Nobre'nin kısa sürede gollerle başlayacağını ve kendisine geleceğine inanıyorum"
  Mustafa Denizli, tedavisi bitme aşamasına gelen ve Ocak ayından sonra yeniden takıma dönecekk olan Matias Delgado hakkında çıkan spekülasyonları şöyle değerlendirdi: "Delgado'nun tedavisi bitme aşamasına geldi ve bu oyuncumuz Ocaktan sonra yeniden aramıza dönecek. Ancak son günlerde Delgado'nun takıma girmesiyle beraber bir yabancı oyuncumuzun yolları bizimle ayrılacakmış gibi spekülasyonlar yapılıyor. Bu tarz haberler Beşiktaş'a zarar verir. Benim bu konuda hiç bir tasarrufum olmadı. Ben kimseye Delgado geldiği zaman şu veya bu gidecek demedim. Böyle bir durum da söz konusu değil zaten. İki ay sonra ben bu konuda bir karar verirsem bu kararımı herkes öğrenir."
  Denizli, Beşiktaş'ın son dönemde yaşadığı taraftar olayları ve bunun takıma yansımaları hakkında ise şunları söyledi: "Taraftarımız bize destek olmalı ve yardımlarını bizden esirgememliler. Onların desteğine her zaman ihtiyacımız var. Fenerbahçe maçı bu ortamın değişmesi için bir durum ortaya çıkartabilir. "
  Denizli, hafta sonu A2 takımıyla bir hazırlık maçı yapabileceklerini de sözlerine ekledi.

  Fanatik
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Kongre beni ilgilendirmiyor Forum Tarih
8. sınıf inkılap çalışma Sivas kongresini yaşıyoruz cevapları nelerdir? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 20 Eylül 2017
Atatürk'ün katıldığı kongreler kısaca Atatürk Hakkında Herşey 7 Ocak 2015
Sivas Kongresinin En Önemli Maddeleri Kısaca Nelerdir Tarihi Bilgiler 7 Ocak 2014
Sivas Kongresi Sırasında İrade-i Milliye İsimli Gazetenin Çıkmasının Nedeni Nedir Tarihi Bilgiler 12 Kasım 2013
Milli Cemiyetler Hangi Kongrede Tek Çatı Altında Toplanmıştır Tarihi Bilgiler 23 Mayıs 2013

Bu Sayfayı Paylaş